2737
2734
عنوان

💪کالری شماری دسته جمعی چاقها و لاغرها شعبه ۳

| مشاهده متن کامل بحث + 167218 بازدید | 21932 پست

دوس جونا،وزنای خوشگلتون مبارک.

مامان سمیه، آخ هیچی نمیتونم بگم. بچه ها خیلی معصومن.متاسفم😢

سارا گل جونم، دلم برات تنگیده بود.

ممنون از شماها که باهام همدردی کردین. تا اردیبهشت گویا وضعیت همینطوره و بعد به یه استیبلی میرسه. دعا کنین پیشرفت کنیم و رویاهامون به حقیقت برسه. 

قراره دوباره این راه و برم🍀 اما ایندفعه با مدیریت صحیح💪
سلام دوستای گلم  این روزها اصلا حواثم به خوردنم نیست حس میکنم چاقتر شدم 😐 از بس خاک خوردیم ب ...

مامان سميه خيلي ناراحت شدم عزيزم

انشاءالله هرچه زودتر شرايط درست بشه واقعا سخته 😔😔

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوس جونا،وزنای خوشگلتون مبارک. مامان سمیه، آخ هیچی نمیتونم بگم. بچه ها خیلی معصومن.متاسفم😢 ...

انشاءالله عزيزم🙏

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

سلام دوستای مانکن و خوشگل 😍😍

صبحتون بخیر باشه ...

خیلی خوشحالم که شماهارو دارم ، واقعاااااا دوستتون دارم ...

خوشحالم که وارد کردن وزنا بهتون انگیزه داده 

وزن کشی بعدی ۱۵ بهمنه 

ان شاءالله تا اونموقع کلی کم میکنید 💪💪💪

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
2728

من دیشب و با ۱۲۵۱ بستم ..

امروزم تا الان ۱۵۶ تاااااا ..

بچه هاااااا چرا من تکونای نی نی رو متوجه نمیشم؟؟؟؟ خیلی نگرانم😓😓

امروز ۱۷ هفته و دو روزمه 

تازه رفتم تو ۵ ماه 

اونروز که رفتم پیش دکترم که صدای قلبشو بشنوه ، گفت ماشاءالله خیلی شیطونه ولی تو چرا متوجه حرکات نمیشی متعجبم ..

میگم شاید من از قبل شکم داشتم و اینا متوجه نمیشم آره؟

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
کیا رژیم سوئدی گرفتن قبلا

عزیزم من سوئدی نگرفتم ، کانادایی گرفتم که ۵-۶ کیلو باهاش کم کردم ..

مرسی خانم مدیر.😊 اجازه خانم، ما خیلی دوستون داریم😍😳

قربونت برم من عشقممممم

منم خیلی دوستت دارم😘😘😘

عسل خدا بزرگه ان شاءالله که مشکلت حل میشه 

فقط خداروشکر کن که خودتو خونوادت سالمین 

بخدا هیچی سلامتی نمیشه

سلام دوستای گلم  این روزها اصلا حواثم به خوردنم نیست حس میکنم چاقتر شدم 😐 از بس خاک خوردیم ب ...

ای جانممممم عزیزم شرایطت خیلی سخته 

اخبار که اونجارو نشون میده من همش به فکرتونم..

گلم شیر زیاد بخورین تو این وضعیت ..

بچه ها خیلی گناه دارن بخداااا

2738
من اولین باری ک تو این تاپیک اومدم تا الان 10 کیلو کم کردم یعنی از 65 شدم 55 خیلی خوشحالم امیدوار ...

تو که عاااالی کم کردی عزیزم 

الانم مانکنی😜😜

مرررررسي مدير كه زحمت كشيدي وزنامون وارد كردي😘😘 انگيزه گرفتيمممم

قربونت برم عزیزم کاری نکردم که  وظیفست😘😘

عزیزم من سوئدی نگرفتم ، کانادایی گرفتم که ۵-۶ کیلو باهاش کم کردم ..

بعد دیکه وزنت برنگشت؟اخه مثل همن تاحدودی برا این پرسیدم .من الان روز ۳ سوئدیم..۱۰روز دیگه مونده😢😢😢

۱۳ روز تا خوش اندام شدنم🙄😍
 بعد دیکه وزنت برنگشت؟اخه مثل همن تاحدودی برا این پرسیدم .من الان روز ۳ سوئدیم..۱۰روز دیگه موند ...

نه عزیزم رعایت کنی برنمیگرده 

بعدش بلافاصله رژیم کالری شماری بگیر 

بعد دیکه وزنت برنگشت؟اخه مثل همن تاحدودی برا این پرسیدم .من الان روز ۳ سوئدیم..۱۰روز دیگه موند ...

من دو بار سوئدی گرفتم. بار اول خیلی خوب کم کردم. بار دوم بدنم مقاومت کرد بهش. 

برای برگشت بعدش باید کااری شماری کنی و به دفه زیاد نخوری. اگه حواست به خوردنت باشه برگشت نداره. 

موفق باشی عزیزم. درکت میکنم. یکی از بچه ها بود مو به مو طبق برنامه پیش رفته بود و پونزده کیلو کم کرد. 

اریانا تو یه بازه ای هر هفته رژیم شوک میذاشتی؟ الان دیگه طبق اون روال نیستین؟

بچه ها نتیجش خوب بود اینکه هفته ای یه بار رژیم شوک داشتین؟

2706