2733
2734
عنوان

💪کالری شماری دسته جمعی چاقها و لاغرها شعبه ۳

| مشاهده متن کامل بحث + 167272 بازدید | 21932 پست
سلام عزیزم قربونت شکرر ❤❤❤ کم پیدایی عزیزم ؟

فداای توو،ایشالله همیشه عاالی باشی❤❤

والله نامحسوس بودم.صبح ها کالری شماری میکردم،غروبا پرخوری😐😐

امروز رو جدی  کالری شماری کردم و فهمیدم احتمالا  فردا روز بهتری خواهد بود و کمتر میخورم🙈🙈🙈

"کرفس" بودم😃🌹 "شجاع"و "قوی" باش😚😚 

سلام  من روز دوم رژیمم هست 

کالریم باید ۱۴۰۰ باشه 

ولی روز اول رو با ۸۰۰ تموم کردم 

امروزم با ۶۵۰ 

همشم احساس سیری  دارم و نمیتونم بیشتر بخورم

ضرر داره؟کمک کنیو توروخدا ذهنم مشغوله چرا همش احساس سیری میکنم

@آریانا۸

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

و اینم بگم که فردا خاک خاری دارم/:

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!
سلام  من روز دوم رژیمم هست  کالریم باید ۱۴۰۰ باشه  ولی روز اول رو با ۸۰۰ تموم کردم& ...

سلام عزیزم ، چون اوله کاری زیر ۱۰۰۰ نبند وگرنه بدنت عادت میکنه به این روند و استپ میکنی ...

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
2731
فداای توو،ایشالله همیشه عاالی باشی❤❤ والله نامحسوس بودم.صبح ها کالری شماری میکردم،غروبا پرخوری😐😐 ...

مرسی عزیزممممم 😘😘😘

منم نزدیک پریودمه یه کیلو اضافه کردم خیلی ناراحتمممم 😥😥😥

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
سلام عزیزم ، چون اوله کاری زیر ۱۰۰۰ نبند وگرنه بدنت عادت میکنه به این روند و استپ میکنی ...

مرسی ممنون 😚❤🌷

مرسی عزیزممممم 😘😘😘 منم نزدیک پریودمه یه کیلو اضافه کردم خیلی ناراحتمممم 😥😥😥

فداات شمم😘😘😘

فداای سرت،تو با اراده تر از این حرفایی،همین روزاست که دوباره یک کیلو میای پایین😍😍

سلام دوستان.

خب من دیروز تا غروب کالری شماری کردم ،غروب متاسفانه ذرت مکزیکی خوردم.خاک بر سر فقط بو داشت😐😐

دیکه بعد ذرت مکزیکی هرچی دم دستم بود قورت دادم😯

امروز هم هنوز نبستم.ایشالله بستم میام گزارش میدم.

فداات شمم😘😘😘 فداای سرت،تو با اراده تر از این حرفایی،همین روزاست که دوباره یک کیلو میای پایین😍😍

خدا نکنه عشقمممم 😘😘😘

سلااااام عشقااااا خوبین ؟؟

من امروز بعد چهارسال از ازدواجم وقتی شوهرم نبوده ناهار ماکارانی گذاشتم با پسرم خوردیم 😁😁😁 انقدرررر هوس کرده بودماااا ...

خیلی چسبید خیلی جاتون خالی 😋😋😋

غروبم یکم فرنی خوردم و شامم میوه ...

پریودم شدم ، وزن کاذبم اومد پایین 🥰🥰🥰

شبتووووون قشنگگگگگ خوشگلااااا 💐🥀🌾

سلااااام عشقااااا خوبین ؟؟ من امروز بعد چهارسال از ازدواجم وقتی شوهرم نبوده ناهار ماکارانی گذاشتم ب ...

نوش جونت...من شوهرم باشه یانباشه غذای دلخواه خودمو درست میکنم😁 امروزم میترکونم 😋

نوش جونت...من شوهرم باشه یانباشه غذای دلخواه خودمو درست میکنم😁 امروزم میترکونم 😋

فدااات 🥰🥰🥰

نه من اولین بار بود ماکارانی درست میکردم ولی خیلی چسبید 😁😁😁