2733
2734
عنوان

💪کالری شماری دسته جمعی چاقها و لاغرها شعبه ۳

| مشاهده متن کامل بحث + 167222 بازدید | 21932 پست
آريانا جونم خيلي با سليقه و خوشگلللل😍😍😍 مامان هنرمندي ديگهههه

لطف داری عزیزدلمممم ممنون 😘😘😘

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
آره منم 😋😋😋 واای زهرا چه خوبه جمعه ها مردا آشپزی میکنن 😂😂😂 منم سرهرم زیاد کار نمیکنه خونه ...

بابا آريانا بخدا كل هفته ما خانما پاي گازيم

حالا تو برديا هنوز كوچيكه بزرگتر بشه غذا خور بشه منو درك ميكني

يني صدرا هر دقه يه دستور ميده 

ديگه جمعه آشپزخونه واسه من تعطيله 😁

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فردا ان شاءالله رژیم شیر و خرما میگیرم ...

الانم یه تیکه کیک و چایی میخورم و دیگه ان شاءالله تا فردا فستم ...

میان وعده هم ژله و لیمو شیرین خوردم ...

امشب و با ۱۰۵۰ بستم ...

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
خسته نباشی عزیزم عین مادر عروسی همیشه سرت شلوغه 😃

فداي تووو😘

عي بابا حالا چرا مادر عروس ؟؟؟؟😅😅

من مادر دامادم😎😁

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
2728
بابا آريانا بخدا كل هفته ما خانما پاي گازيم حالا تو برديا هنوز كوچيكه بزرگتر بشه غذا خور بشه منو در ...

درکت میکنم زهرا ، واقعا هم نیازه که یه روز آشپزی نکنیم 😁😁😁

حالا کار شوهر من جوریه که بیشتر وقتا ناهار خونه نیس ، یا ۲-۳ روز اصن خونه نمیاد شام و ناهار چون میره شهرای دیگه ، بخاطر این منم تنهام غذا درست نمیکنم ...

پس زیاد پای گاز نیستم 😁😁😁

من فردا ان شاءالله رژیم شیر و خرما میگیرم ... الانم یه تیکه کیک و چایی میخورم و دیگه ان شاءالله تا ...

آريانا منم از الان فستم تا فردا 

رژيم شيرو خرما هستم💪

درکت میکنم زهرا ، واقعا هم نیازه که یه روز آشپزی نکنیم 😁😁😁 حالا کار شوهر من جوریه که بیشتر وقتا ...

منم آريانايي شوهرم ناهارا نمياد اگه ماهي يه بار پيش بياد ناهار خونه باشه چون سركارش دوره ولي شام هميشه هست 

قبلا هم كه تنها بوديم و صدرا كوچيك بود منم  ديگه غذا واسه خودم نميذاشتم ولي الان كه صدرا بزرگ شده بايد براش ناهار بزارم اگه زياد بياد شام ميخوريم اگر نه بايد دوباره شام بزارم 

ناشتا: یک لیوان خاکشیر با آب گرم و یک قاشق مرباخوری عسل صبحانه: ۱۲۰ گرم دل و جگر کبابی + ۲۸ گرم سنگ ...

مینا جان ورزشای پا که تو باشگا ه انجام میدین چیاست میشه بگی منم تو خونه انحام بدم ممنونم 

2740
مینا جان ورزشای پا که تو باشگا ه انجام میدین چیاست میشه بگی منم تو خونه انحام بدم ممنونم 

الهه جون والله همه‌اش یا با وزنه‌است و هالتر یا با دستگاه. یکی‌اش که میشه خونه انجام داد "اسکوات" هستش که میتونی نوع ساده‌اش رو از تو اینترنت سرچ کنی بزنی تو خونه. من زیر نظر مربی و با کش میزدم اوایلش چون یه‌ذره زانوها بزنه جلو اشتباه میشه.

اگه یاد گرفتی بزنی خیلی خوبه از مهم‌ترین تمرین های پا و باسنه.

یه تمرین دیگه هم هست "لانگز" اونم بزن تو گوگل ویدیوش رو ببین بعد بزن، حواست باشه به زانوت آسیب نزنی عزیزدلم.

بقیه تمرین‌هام "ددلیفت" ، "پشت پا ماشین"، "جلو پا ماشین"، "میان پا ماشین" و چند تا دیگه است که حتما باید تو باشگاه باشی.

من فردا ان شاءالله رژیم شیر و خرما میگیرم ... الانم یه تیکه کیک و چایی میخورم و دیگه ان شاءالله تا ...

عزیزم شیر و خرما حتما باید سه روز بگیریم یک روز جواب نمیده ؟

جای سینه مرغ میشه تخم مرغ خورد؟

بچه‌ها این تمرین اسمش پلانک‌ه

یه حرکت خیلی خیلی مهم برای شکمِ و از دراز نشست خیلی بهتر و تاثیرگذار تره. بدنتون دقیق تو این حالت باشه و بیست ثانیه خودتون رو نگه دارین و شکم‌تون رو هم محکم بدید تو. سه تا بیست ثانیه انجام بدین. کم‌کم برسونید به سی ثانیه و چهل و پنج ثانیه.

اگه دیدین راحت دو سه دقیقه می‌تونید تو این حالت بمونید احتمالأ دارید اشتباه می‌زنید. حواستون باشه زانوهاتون رو به زمین تکیه ندین

2706