2752
2734
عنوان

مامانای تهرانی

210 بازدید | 34 پست

از رفلاکس پسرم درمونده شدم جدیدا الرژی هم اضافه شده کسی میدونه دکتر بهروز مقدادی خوبه اخه اخرین امیدم اونه اگه کسی واقعا جواب گرفته ازش بیاد بگه که منم برم پیشش اخه از شهرستان میخام میام با هوای سرد و بچه ۶ ماهه واقعا سخته اگه خوبه واقعا بیام توروخدا کمک کنین

آره گلم من بچمو بردم ایشون عالی ان شک نکن و ببر مطبش البته فک کنم دیر به دیر وقت میده اما کارش درسته

سلام عزیزم یعنی ارزش داره پاشم بیام تهران اخه الان ۶ ماهه دارو میخوره اصلا خوب نشده دیگه گفتم بیام اون دکتر تهران چند نفر معرفی کردن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام عزیزم یعنی ارزش داره پاشم بیام تهران اخه الان ۶ ماهه دارو میخوره اصلا خوب نشده دیگه گفتم بیام ا ...

عزیزم من هم دخترم داشت تو 40 روزش بردم پیش مقدادی انقدر تو این زمینه کار کرده واقعا بلده بدون این که خودت بگی علایم بچتو از حفظ میکنه حتی برای موارد دیگه هم ایشون عالین حیف که نشد من بچمو پیشش ببرم مطبش برام دوره و منم شاغل ایشون واقعا دکتر خوبین تو هر زمینه ای بگی

عزیزم من بجنوردم.۶ ماهشه.بچه شماهم رفلاکس داشت 

بله رفلاکس نوع دو که زیاد شدید نیست اما بچه داداشم رفلاکس نوع 5 بود و شدید حتی از دماغ و گوشاشم استفراغ میزد بیرون حالت جهشی دختر من خفیف بود بیشتر کولیک داشت اما خب برای همه شکلاتش ایشون کمکم کردند چون دو ماهگی اگزما شد و شدید صد تا دکتر بردم آخر ایشون با یه نسخه نجاتم داد خدا هر جا هست یار و یاورش باشه 

بله بردم پیش مقدادی چهار ماهگی گفت چرا انقد دیر اوردیش

منم تا الان خوب نشده پسرم شدیده رفلاکسش ۶ ماهه زانتاک و موتیلیوم میخوره خسته شدم خیلی اذیت داره پس یعنی درمان نمیشه دیر شده

ولی خیلی بد وقت میدن مطبش که ی ماه وقت میده تو درمانگاه ابن سینا هم که ساعت یازده دوازه شب وقت میده ...

آره خبر دارم ببین روزای یکشنبه و سه شنبه درمانگاه خیریه امام رضا تو یافت آباد فقط از ساعت 12 تا 1 میتونی ببریش من اونجا بردم و اما چون شاغلم این ساعت سختمه ایشون فرشته ان 

ببین فک نکنم مادری قد من سخت گیر و حساس میبود واقعا رو دکتر حساسم به خصوص علم  و رفتارش این دکتر محشره اصلا انقد تو این زمینه اطلاع داره حد نداره کاش میشد همه بتونیم از علمشون استفاده کنیم مقالاتش هم زیاده اینم بگم به دوستی از بهبهان هم آدرسش رو دادم ایشون گویا راضی بودن

ببین فک نکنم مادری قد من سخت گیر و حساس میبود واقعا رو دکتر حساسم به خصوص علم  و رفتارش این دکت ...

مرسی گلم امیدوارم کردی انشالله منم بیام جواب بگیرم .انشالله همیشه سلامت باشی گلم

2706