2733
2734
به نظر من اگه شاخه الی یا تجزیه بخونی بازار کار خوبی داره
در دست قلم دارم از قلب بیان دارم از نزدیک نمی بینم از دور سلام دارم.

چه کسی می داند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی ! چه کسی می داند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی ! پیله ات را بگشا ، تو به اندازه یک دنیایی
من ارشد شیمی آلی هستم . به نظرم شیمی نخوان . شیمی در مملکت ما کار نداره . و هم اینکه رشته سختی . ارشد با دوره لیسانس خیلی فرق داره . رشته آلی اکثرا موضوع پروژه شون سنتز مشتق یا ترکیبات آلی که واقعا سخته. یعنی حداقل باید شش ماه تو آزمایشگاه باشی . و شیمی آلی سخت تر از شیمی تجزیه است . اگر خواستی بخوانی شیمی تجزیه بزن .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم میگم شیمی نخون مدیریت بخون
در دست قلم دارم از قلب بیان دارم از نزدیک نمی بینم از دور سلام دارم.

چه کسی می داند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی ! چه کسی می داند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی ! پیله ات را بگشا ، تو به اندازه یک دنیایی
2728
من نمیدونم ارتباط این دو تا چیه ولی من میگم تربیت بدنی بخونید

من خودم رشته ام ای تی هستش البته برای کارشناسی این رشته برنامه نویسی داره شبکه داره و اگه فکر میکنید حوصله شبکه و ...این چیزا رو دارید برید ای تی ولی بازار کار خییییییلی خوبی داره
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱