2737
2739
عنوان

بیایید ببینم امشب رفتارم با خونواده شوهرم چطوری بود؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2824 بازدید | 163 پست
وقتی از قبل بهتون گفتن یعنی شام میان دیگه!!! شما درسته همش کلاس و..بودین ولی اونا که نمیدونن لابد..و ...

می دونن دیگه خودشون

هدف فقط اذیت کردنه

خواهرشوهرم از من بزرگتره و مجرده احساس می کنم عمدیه کارش

لطفا برای شفای دخترم دعا کنید و صلوات بفرستید،ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعدا میگن مادر شوهرها بدن ...الان اگه مادر شوهرت عضو نی نی سایت بود واست تاپیک میزد رفتیم خونه پسرم وعروسم....

خدایا مرسی ازت ..خودت نگهدار بچه هام باش ...محمدطاها ...داداشی خیلی منتظرته ....امام رضا خیلی دوستت دارم 

اگه من بودم به خواهرشوهرم میگفتم عزیزم منم تازه رسیدم بیا کمک یه چی ساده درست کنیم دورهم بخوریم شما که غریبه نیستید این که شام ندادید واقعا زشت بوده من که باشم ناراحت میشم

26سالمه.بعد از 3ماه اقدام بادعاهای دوستام خدا یه فرشته تو دلم گذاشته خدایا خودت نی نیم و نگهدار.به دوستامم نی نی بده😘😘
2728
باز خوبن دیگه خانواده شوهر من ده روز میان خونم میخوام پاشم شام بزارم میگن ما نمیخوریما نزار نون پنیر ...

خخخخ

واسه شفای همه بیماران صلوات... خاصه داداشم جوونن گلم عشقم که تو 24 سالگی ام اس گرفته... تو رو خدا هر کی دید صلوات بگه براش... غم نبینین
خوب من بودم یا میگفتم جمعه تشریف بیارین یا سریع زنگ میزدم غذا بیارن  خستگی رو خوب درک میکنم ام ...

گفتم کاش اگه شام می خواستید قبلش خبر می دادید

شوهرم رو فرستادم مادرسوهرم نزاشت

بنظرم بد شده 

وقتی مادرشوهرت گفته نماز بخونم بعد شام یعنی عصر چیزی نخورده بودن و منتظر شام بودن

اصلا نباید شوکه شدنت رو بروز میدادی باید سریع به شوهرت میگفتی شام بخره 

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
2738

به نظرم کار شما بد بوده وقتی دیروز تماس گرفته و شما برا امشب دعوت کردید باید تدارک هم میدیدن 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
اگه من بودم به خواهرشوهرم میگفتم عزیزم منم تازه رسیدم بیا کمک یه چی ساده درست کنیم دورهم بخوریم شما ...

اخه برعکس نونم نداشتیم 

منم استرس می گیرم از مهمون ناخونده

گفتم کاش اگه شام می خواستید قبلش خبر می دادید شوهرم رو فرستادم مادرسوهرم نزاشت

شام ميخواستيد؟!!!😳😳

وااا مگه گشنن! 

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..

خوب خواهر شوهرت که مجرده میگفتی من کلاس دارم عصر یه خرده زود بیا وسایل میزارم بی زحمت شام رو اماده کن...دخترت رو هم میزاشتی پیشش

خدایا مرسی ازت ..خودت نگهدار بچه هام باش ...محمدطاها ...داداشی خیلی منتظرته ....امام رضا خیلی دوستت دارم 
به نظرم کار شما بد بوده وقتی دیروز تماس گرفته و شما برا امشب دعوت کردید باید تدارک هم میدیدن 

نگفتم شام بیایید .

گفتم فردا شب بیایید واسه شب نشینی

2706