2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بچه منم الان چهارماهشه تنظیم شده شکر خدا ولی ساعت ۶صب بیدارباش داره

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید

سعی کن بعد شام باهاش حرف بزنی نتونه بخوابه یه 2ساعتی از 12 تا 7 صبح 1بار باید شیر بخوره موقع شیر دادن تو این تایم نه باهاش حرف بزن نه چرهغ روشن کن فقط یه چراغ خواب پسر من که اینطوری خوابش تنظیم شد تا20روز اول همش بیدار بود با این روش تنظیم شد الان 40روزشه

2740

سن تنظیم خواب بچه دو ماهگیه ولی یه سری بچه ها همکاری نمیکنن اگه نمیشه خودتو اذیت نکن 

کاری که من میکردم این بود که از ساعت هفت خونه کم نور و بی صدا بود شبا بیدارم بود خونه تاریک بود فقط نور چراغ خواب صبحها ولی پرده ها کنار روشن و صدا بود ولی دخترمم همکاری کرد از بیست روزگیش شبو روزش مشخص بود 

ببینین این راهکارو خودم تجربه کردم اگه به بچه از شیر خودتون میدین بچه بوی شمارو کامل فهمیده و گریش به خاطر ترس و نفهمیدن بوی شماست،اگه شبا بچه رو رو تخت خودش یا هر جایی دور از خودتون میخوابونید اون گریش به همین دلیله،دور منظورم خیلی دور نیست حتی اگه تختش کنار تخت شما باشه ولی تو تخت خودش بخوابونین بازم دوره براش،وقتی میخواین بخوابونین کنارش دراز بکشین و درازکش بهش شیر بدین وقتی زیرسینه خوابید دیگه جابه جاش نکنید خودتون کنارش دراز بکشین و بخوابین اینطوری خیییلی میخوابه من اینو کامل تجربه کردم دخترم تا دو ماه اصلا شبا نمیخوابید از شبی که اینکارو کردم دیگه راحت شدم

تیکر به وقت سزارین
2706