2733
2739

من ميخوام از يه جا كفش بچه براي فروش بيارم 

كفش هاي خيلي قشنگ و جنس خوب و قيمت خوب 

فقط سايزشون كوچيك هست 

سوالم اينه كفش مثلا تا يك سال نرمال چه سايزي هست 

و اينكه تا چه قيمتي بابتش پرداخت ميكنيد 

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي

سلام کوکی جان

خوبی؟

من تا قبل یک سالگی کفش نخریدم.چون راه نمیرفت

کلا تا راه نیفتاده بچه کفش نمیخرن پاپوش میخرن معمولا

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است

سلام عزیزم تا یکسال ۲۲/۲۳میپوشن اگر پاشون بزرگ باشه تا ۲۵ هم ممکنه بپوشن قیمت هم که از ۸۰ شروع میشه به بالا اما عمدتا زیر ۱۰۰ تومن برند معروفی نیستن و راحتی خوبی ندارن

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اينكه كفش مثلا تا شش ماه تا يك سال داره يا همش سايز داره ؟

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي

عزيزم اينها عالين جنسش

اما متاسفانه من اصلا از سايزاش سر درنميارم و چون تك ميخرم و عمده و سري دوزي نيست مشكل سايز دارم

اينكه كفش مثلا تا شش ماه تا يك سال داره يا همش سايز داره ؟

شش ماه تا یک سال عمدتا پاپوش که روش سن بندی داره مثلا سه تا شش شش تا نه و غیره

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!
سلام عزیزم تا یکسال ۲۲/۲۳میپوشن اگر پاشون بزرگ باشه تا ۲۵ هم ممکنه بپوشن قیمت هم که از ۸۰ شروع میشه ...

زیر ۱۰۰ خوب نیست؟!!!

کفش بچه حداقل دو سه ماهه کوچیک میشه

من اینقدر پول نمیدم واسه دو ماه

پولدارینا  

2738
عزيزم اينها عالين جنسش اما متاسفانه من اصلا از سايزاش سر درنميارم و چون تك ميخرم و عمده و سري دوزي ...

خب بگو سایزاش چنده؟

دختر من الان ۲۱ ماهشه سایزش حدود ۲۳ و ۲۴

شش ماه تا یک سال عمدتا پاپوش که روش سن بندی داره مثلا سه تا شش شش تا نه و غیره

پس اينطور كه مشخص هست از صحبت هاي شما دوستان 

بايد به بالاي يك سال فكر كرد 

بعد مثل بزرگسال اينقد تنوع سايز دارن؟ 

مثلا بزرگسال از ٣٧ داريم تا ٤٤

يا نه مثلا يكي دوسايز خاص هست؟

زیر ۱۰۰ خوب نیست؟!!! کفش بچه حداقل دو سه ماهه کوچیک میشه من اینقدر پول نمیدم واسه دو ماه  پو ...

نه والا پولدار نیستیم اما کفش خیلی اهمیت میدم که پاش اذیت نباشه چون جمب و جوش بچه زیاد البته دخترا من دیر دیر پاشون بزرگ میشه😁

پس اينطور كه مشخص هست از صحبت هاي شما دوستان  بايد به بالاي يك سال فكر كرد  بعد مثل بزرگ ...

آره چون خیلی زود رشد میکنه پای بچه ها

و خیلی متفاوتن بچه ها با هم

خب بگو سایزاش چنده؟ دختر من الان ۲۱ ماهشه سایزش حدود ۲۳ و ۲۴

راستش من فقط خود جنس رو ديدم 

ظاهر عالي قيمت مناسب و جنس خوب 

اين خيلي جذبم كرد 

اما سايزاش رو اصلا نميدونم 

ميخوام ببينم اگه پر دردسر هست و سايزاش متنوع هست كلا بي خيالش بشم 

چون نميتونم مثلا از يه مدل ٥ تا سايز بيارم 

چون تك دوزن

پس اينطور كه مشخص هست از صحبت هاي شما دوستان  بايد به بالاي يك سال فكر كرد  بعد مثل بزرگ ...

اره یکسال به بالا فروش بیشتر زیر یک سال مشتری خاص داره که دنبال ست کردن باشه تنوع سایز هم قطعا داره 

کوکی جان بی زحمت کفشاتو به ماهم نشون بده😘

2706