2737
2734

دوست من گذاشته بود...

تا چند ماه همش لکه بینی داشت.

اولش حجم و زمان پریوداش خیلی زیاد شده بود...

ولی  الان ک چندماه گذشته خوب شده

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

من گذاشتم نه درد نداشت حدود بیست دقیقه طول کشید

من از عهد آدم تورا دوست دارم❤ار آغاز عالم تورا دوست دارم❤چه شبها من و آسمان تا دم صبح❤سرودیم نم نم تو را دوست دارم❤نه خطی!نه خالی!نه خواب و خیالی❤من ای حس مبهم تو را دوست دارم💖💖💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من گذاشتم نه درد نداشت حدود بیست دقیقه طول کشید

راضی هستی اجی

من و شوهری قدرت باروریمون بالاس لامصب😓😢😭😩😂😂

تنها راهی که به ذهنم میرسه ایودیه 

😎😀پوزیشن موردعلاقم اینه که من زیر باشم 👇پتــو رو😀👆
من دارم عالیه. اول چهار سال گذاشتم .بعد خواستم باردار بشم برش داشتم و درست چهل روز بعد زایمانم دوبا ...

موقع گذاشتن چطوری بود؟؟ راضی بودی اذیت نشدی؟

نمیدونم چرا فک میکنم خیلی درد داره😓😓😓

😎😀پوزیشن موردعلاقم اینه که من زیر باشم 👇پتــو رو😀👆
راضی هستی اجی من و شوهری قدرت باروریمون بالاس لامصب😓😢😭😩😂😂 تنها راهی که به ذهنم میرسه ایودیه& ...

مشکلی برای من نداشته البته فقط هشت ماهه گذاشتم 

من از عهد آدم تورا دوست دارم❤ار آغاز عالم تورا دوست دارم❤چه شبها من و آسمان تا دم صبح❤سرودیم نم نم تو را دوست دارم❤نه خطی!نه خالی!نه خواب و خیالی❤من ای حس مبهم تو را دوست دارم💖💖💖
2740