2737
2734
عنوان

پزشکای سایت خیلی اضطراریه،، خواهش می‌کنم یه لحظه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 503 بازدید | 35 پست

عزیزم ببخشید حالتم خوب نیست میشه بگی چجوری مهاجرت کردی و چقدر طول کشید کارات ردیف بشه؟با چه ویزایی رفتی؟

کاربر شیمپک هستم.فعلا با این کاربری فعالم.گفتم که دوستام بدونن هستم هنوز  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما هیچ کاری نکن عشقم،با این مقدار کم خیلی بلعیده مسموم شی،،اگه دیدی واقعا اذیت میشی یه قرص فلومازنی ...

فلومازنیل که قرص نداره،تزریق وریدیه فقط!کلا هم انتی دوت بنزودیازپینهاست چه دیازپام چه کلونازپام.

Something good is going to happen
فلومازنیل که قرص نداره،تزریق وریدیه فقط!کلا هم انتی دوت بنزودیازپینهاست چه دیازپام چه کلونازپام.

درسته کلا انتی دوته،،و خانومی ما الان دو ساله که شاهد قرصاشم هستیم،،

زندگی هنوز قشنگیاشو داره،،باور کردم،،باور کن  
2731
دوست عزیزم یعنی من باید چیکار کنم؟ داروی خاصی مصرف کنم؟ شاید بتونم از داروخانه ایرانی بدون نسخه بگی ...

عزیزم اگر برگردوندی هر چی خوردی پس از بدنت خارج شده احتمالا، تا چند ساعت صبر کن اگر بهتر نشدی حتما برو دکتر،برای بیمه نداشتن هم میتونی کمک بگیری،نگران نباش،اگر بعد چند ساعت هم بهتر شدی که مایعات بیشتر بخور،

دیگه هم خودسرانه دارو مصرف نکن،اونم قرص خواب اور

والا من الان دوباره چک کردم،چه medscape چه منابع ایرانی فقط  injectable solution نوشتن

عزیز من یکی از بیماران برادرش از استرالیا واسمون فرستاده بود،اگه نمی دیدم باور نمی کردم،،چون این دوستمون هم کانادا بود غم کردم شاید ترجیحا اونجا هم باشه

زندگی هنوز قشنگیاشو داره،،باور کردم،،باور کن  
عزیز من یکی از بیماران برادرش از استرالیا واسمون فرستاده بود،اگه نمی دیدم باور نمی کردم،،چون این دوس ...

عزیزم کلا

Route of administration:iv

به هر حال امیدوارم استارتر بهتر بشن

2738
عزیزم با سه واحد شما مسموم نمیشی،،و در بدن خودش در واکنشی دفع خواهد کرد،،اما صرفا جهت اطلاع انتی دوت ...

سلام دوست خوبم،، یه دنیا ممنون از راهنماییتون.

من اون لحظه نتونستم جواب بدم ولی جواب شما خیلی آرومم کرد،، قشنگ نگرانی خودم و همسرم برطرف شد اون موقع

منم پزشک نیستم ولی الان بخاطر حال بد و دل بهم خوردگیت و اثر اون دارو که انشااله مصمومیت نباشه آبلیمو ...

سلام دوست عزیزم،، خیلی ممنونم از محبتت

راستش من نزدیک به چندین روزبود که نتونسته بودم بخوابم،، دیگه واقعا نیاز داشتم که بعدش اینجوری شدم.

نهایتش دیگه با آب سیب و آب گوشت کبابی خپب شدم شکر خدا.

اونجا نمیدونم داری یا نه آبلیمو بخور یه کم زنجبیل هم خوبه از عوارض داروعه به بدنت نساخته دگ نخورش

اتفاقا از ایران آوردم اینارو،،

آره نساخته بود بهم . الان خوب شدم دیگه:)

مرسی از همدردیتون😍😘

شما هیچ کاری نکن عشقم،با این مقدار کم خیلی بلعیده مسموم شی،،اگه دیدی واقعا اذیت میشی یه قرص فلومازنی ...

قرص که نتونستم ولی خوب شدم به شکر خدا،، ممنون عزیزم 😍

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز