2737
2739
عنوان

مامانا کمک ...... خیلی نگرانم

689 بازدید | 8 پست
دخترم 5 و 13 روزشه .

از 5 ماهگی تعداد دفعات دفعش پایین اومده هر 3 یا 4 روز یک بار. تو 11 روز بعد از 5 ماهگی فقط 50 گرم اضافه کرده . شبا هم نیم تا یک ساعت مدام بیدار میشه

بعد از 5 ماهگی افت رشد داشته ، یبوست گرفته، شیر هم کم میخوره و شبا هم زود به زود بیدار میشه.

5 ماهگی 7700 بوده.
عزیزم راجع به کندی رشد اطلاعی ندارم ولی دکتر بچه م میگفت بچه تا 8 روز هم جا داره شکمش کار نکنه و تا روزی 5-6 بار هم جا داره که کار کنه

منتها اینایی که میگی: شیر کم خوردن، کندی رشد، دیر به دیر کار کردن شکم.. بهتره با دکترش در میون بذاری.. شاید عفونت ادراری داشت باشه.

علاوه بر شیر خودت بهش شیر کمکی هم بده عزیزم
فقط خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمی دونم غذای کمکی رو شروع کردی یا نه
ولی با توجه به اینکه پنج ماهشه میتونی شروع کنی
و تو غذاش ماهیچه کره هویج و جو بریز
همه رو میکس کن بهش بده
اینجوری وزن میگیره

روزی که گذشت هیچ از او یاد مکن ...........فردا که نیامدست فریاد مکن .........
برنامده و گذشته بنیاد منه .............حالی خوش باش و عمر بر باد مکن
عزیزم منم مشکل شمارو داشتم و با حرفهای الکی این و اون بچه ام سه ماه توقف رشد کامل گرفت

حتما پیش یه دکتر متخصص تغذیه نوزاد ببرش
مال من گفت باید فقط شیر بهش بدی غذای کمکی اگه باعث بشه که شیر کمتر بخوره فایده که نداره هیچ ضرر هم داره چون شیرخوار فقط از شیر وزن میگیره
من یکماه تمام توی ده ماهگی بچه ام فقط بهش شیر خودم و شیرخشک ببلاک دادم و البته کنارش شربت میم اورنج شربت ویتارکس و قطره آهن هرکدوم روزی دوبار دادم خداروشکر اینماه یک و نیم کیلو وزن گرفت قدش هم دوسانت بلند شد خداروشکر
فرهنگ یعنی به خودت اجازه ندی هر حرفی رو هرجایی بزنی حتی تو محیط مجازی....
2738