2752
2734
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187498 بازدید | 22308 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مدا جان ممنون نینی هم سلام خاله رومیرسونه،اینطوری موعودت کی هست گلم انشالله که این ماه باردار ب ...

الهی خدا نگه داره نی نی نازتو😍😍😍😍

خدایا زندگیمو سپردم به تو ، کمک کن من مادر بشم
2731
مرسی مدا جون حالا حالاها فعلا قصد اقدام ندارم  میخوام تکلیف یه سری چیزا روشن شه بعد  تو ...

اره اگه فکر میکنی اینجوری راحتی این کارو بکن چون دیگه استرس چیزی نداری ایشا.. هر چی خوبه پیش بیاد برات😍😍😍😍

بچه ها خیالم راحت شد دکترم برام امپول سینال اف نوشت اگه حامله نباشم بزنم هیج جا تو قزوین پیدا نکردم فقط داروخونه هلال احمر داشت بعد خوبیش اینه از ۸ صبح تا ۷ شب هستن . 

دکتر رعیتی رو تقریبا 20 روز پیش نوبت گرفتم. دکتر زنان گفتی مهسا اسماعیل زاده برا اون زنگ زدم اما نوب ...

لاله حتما جوابمو بده منتظرم هم بگو کلومفین از روز چند خوردی چند تا دونه ای با آمپول سینال اف با دوز چند زدی برای من با دوز ۴۵۰ نوشته حتما بیا جوابمو بده مرسی گلم😍😍😍

ایشالله که همینطورِ دیروز زنگ زدم به موبایل منشیِ  بهش میگم نمونه ی من رو کی میخواین تحویل آز ...

واقعا واسشون مهم نیست دیگه. درک نمیکنن که کسی ک آز میده 1 ساعتم واسش مهمه

خدا جونم هرگز از درگاهت ناامید نمیشم.  
2706