2737
2739
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187475 بازدید | 22308 پست
عزیزم به احتمال زیاد بارداری ،اگه موعدت گذشته برو از

موعدم ششم هست..اما دلم طاقت نیاورد رفتم ارمایش دادم..منفی بود..چقدر دلم گرفت..خودبه خود خاطرات باردای هایه بقیه رو میخونم و گریه میکنم..منکه این همه به بقیه میگم هرچی خیر و صلاحتون باشه..نمیتونم خودم رو اروم کنم..😞😞

خدایا خودت  این هدیه ای رو که بهم دادی برام نگهش دار..برای سلامتی تو دلیم دعا کنید..🤩بالاخره این روزا گذشت..هرچی شکرکنم کمه خدایا ممنونم که بچم روسالم گذاشتی توبغلم..انشالله روزی همه منتظران..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم. من این قرصو مصرف میکردم اما همیشه از شب18 به مدت ده شب بود. البته بعدتموم شدن این قرص از ...

نبودم گلم..ازمایشم منفی بود

خدایا خودت  این هدیه ای رو که بهم دادی برام نگهش دار..برای سلامتی تو دلیم دعا کنید..🤩بالاخره این روزا گذشت..هرچی شکرکنم کمه خدایا ممنونم که بچم روسالم گذاشتی توبغلم..انشالله روزی همه منتظران..
موعدم ششم هست..اما دلم طاقت نیاورد رفتم ارمایش دادم..منفی بود..چقدر دلم گرفت..خودبه خود خاطرات باردا ...

عزیزم.درکت میکنم خدا تا نخاد یه برگم از درخت نمیفته گلم

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰
2728
عزیزم.درکت میکنم خدا تا نخاد یه برگم از درخت نمیفته گلم

اخه بیشتر تو رویه شوهرم خجالت میکشم..از ظهر صد دفعه دکتر ی که باعث سقطم شده لعنت کردم..که اگه بد سرکلاژم نکرده بود الان دخترم پیشم بود

موعدم ششم هست..اما دلم طاقت نیاورد رفتم ارمایش دادم..منفی بود..چقدر دلم گرفت..خودبه خود خاطرات باردا ...

عزیزم خودتو ناراحت نکن ،منم خودم دارم انتظار میکشم و خیلی سر بی بی چک منفی و ازمایش منفی اعصابم بهم میریزه ،انشاءالله خدا بهممون کمک کنه و زودتر باردارشیم  بحق این شبهای عزیز

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
عزیزم من در جریان اتفاقایی ک برات افتاده نبودم.میشه خلاصه توضیح بدی گلم

من تا حالا دوبار باردار شدم..بار اول که فهمیدم باردارم یه مدت بعدش لک دیدم رفتم گشتم دکترخوب پیدا کردم خیر سرم دکتر تشخیص سقط داد گفت کیستم داری برو گرمی بخور بچت بیوفته منم امدم یه هفته خومد بستم به گرمی دیدم اصلایه قطره خونم ازم نیومدرفتم پیش یه دکتر دیگه سونو کرد گفت دوقلو داشتی کیست نداشتی تا ۷هفته هم رشدکرده سقط شده..سردومی هم بعد سه ماه ماه اول باردارشدم همه چی اکی بود سونو سلامت اول گفتن دهانه رحم کوتاهه شرکلاژکن .اول که دکتر همون موفعه گوش نکرد تا بچه کوچک تره این کارو کنه گفت یه ماه صبرکن که دیگه تو پنج ماه بودم...که دکترهم حین عمل سوزن میخوره به کیسه وسوراخ میشه وابش کم شد اینقدر مایعات خوردم و سرم بهم وصل کردن که امد جبران بشه ..عفونت کردم و عفونت وارد خونم شد و گفت هرجه زودتر ختم بازداری..😔😔بعد دوسال حالم از لحاظ روحی بهترشداقدام کردم برای باردای الان ده ماهه منتظرم..

2738
عزیزم خودتو ناراحت نکن ،منم خودم دارم انتظار میکشم و خیلی سر بی بی چک منفی و ازمایش منفی اعصابم بهم ...

انشالله....تواین ماه گفتم بخاطر روزه که میگیرم قران رو که ختم کردم خدا بیشتر نگاه م میکنه..اما انگاری که دوباره صلاحم نبود...

[QUOTE=91096095]من تا حالا دوبار باردار شدم..بار اول که فهمیدم باردارم یه مدت بعدش لک دیدم رفتم گشتم دکترخوب پیدا کر ..QUOTE

.خیلی ناراحت شدم.خدابزرگه گلم.امیدتو ازدست نده.انشااله نی نی سالم بدنیا بیاری.سعی کن اروم و بیخیال سیر کنی

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰
[QUOTE=91096095]من تا حالا دوبار باردار شدم..بار اول که فهمیدم باردارم یه مدت بعدش لک دیدم رفتم گشتم ...

ممنون بابت دلداریتون..انشالله شماهم هرجی از حدا میخایین بهتون بده..

انشالله شماهم هرچی از خدا میخایین بهتون بده

سلام بچه ها خوبین؟ من دیروز واسه چکاب دوره ا ی و تست پاپ اسمیر سالیانم رفتم دکتر که هرسال اردیبهشت ...

عزیزم خودتو ناراحت نکن ،گاهی پیش میاد که زخم دوباره عود کنه ،خیلی علت ها داره ،اصلا فکر خودتو نبر به سمت چیزای منفی ،منم حتما توصیه میکنم که کولپوسکوپی کنی که علتشو بفهمی چون پاپ اسمیر صد درصد  جوابش قابل اطمینان نیست و درصد خطا داره ، را کولپوسکوپی میتونی علتو بفهمی خودتم میدونی فریز کردن یه روش موقتیه ،و من خیلیا رو شنیدم که یکی دو بار فریز میکنن و زخمشون مجدد عود میکنه ،نگران نباش

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
سلام بچه ها خوبین؟ من دیروز واسه چکاب دوره ا ی و تست پاپ اسمیر سالیانم رفتم دکتر که هرسال اردیبهشت ...

عزیز دلم میدونم سخته ولی انشالله علتش مشخص میشه و یه راه درمان قطعی واسش پیدا میشه.   

خدا جونم هرگز از درگاهت ناامید نمیشم.  
2706