2733
2734
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187475 بازدید | 22308 پست
قبول کردم عزیزم☺️☺️☺️ من امروزم جلسه دومه کلاس آمادگی برای زایمانم بود دیگه جلسه سوم میره برای 19 ...

چقدر خوب و مفید

چند نفرین تو کلاس؟

و اینکه سن بارداری هاتون باهم یکیِ؟

چقدر خوب و مفید چند نفرین تو کلاس؟ و اینکه سن بارداری هاتون باهم یکیِ؟

آره خیلی خیلی خوبه

بستگی داره ولی مثلا امروز شاید 10 نفر بودیم شایدم یکی دو نفر بیشتر

اکثرا تو همین هفته های 18 تا 28 هستن

ولی خب یه نفر هست که 32 هفته است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره خیلی خیلی خوبه بستگی داره ولی مثلا امروز شاید 10 نفر بودیم شایدم یکی دو نفر بیشتر اکثرا تو همی ...

خوبه خیلی 

اصلا آدم کسای دیگرو ببینِ که میخوان زایمان طبیعی کنن دلش قرصتر میشه

سلام..بچها یه سوال..من این ماه از شب سیزده پریودی شبی یکی دوفاستون خوردم و الان پنج روز از اخرین قرصم گذشته و پریود نشدم و بیبی چک استفاده کردم دوتاش بعد از نیم ساعت هاله انداختن میتونم اعتماد کنم؟ یا زود بوده ؟ ویا اصلا کاذب هست؟کی اصلا باید بعد از دوفاستون بیبی چک بزاریم؟ 

خدایا خودت  این هدیه ای رو که بهم دادی برام نگهش دار..برای سلامتی تو دلیم دعا کنید..🤩بالاخره این روزا گذشت..هرچی شکرکنم کمه خدایا ممنونم که بچم روسالم گذاشتی توبغلم..انشالله روزی همه منتظران..
2731
سلام..بچها یه سوال..من این ماه از شب سیزده پریودی شبی یکی دوفاستون خوردم و الان پنج روز از اخرین قرص ...

فاطمه جان چند روز از پری گذشته؟ واسه من 5 روز از پری گذشت هاله انداخت رفتم آزمایش مثبت بود 

فاطمه جان چند روز از پری گذشته؟ واسه من 5 روز از پری گذشت هاله انداخت رفتم آزمایش مثبت بود 

پرنسا جان..هنوز تاریخ پریودیم نیومده.ششم تاریخ پریودیمه..بخاطر دوفاستون میپرسم..که میگن سه تا هفت روز بعدش پریودی میاد الان من پنج روز گذشته..و بیبی زدم 

خدایا خودت  این هدیه ای رو که بهم دادی برام نگهش دار..برای سلامتی تو دلیم دعا کنید..🤩بالاخره این روزا گذشت..هرچی شکرکنم کمه خدایا ممنونم که بچم روسالم گذاشتی توبغلم..انشالله روزی همه منتظران..

سلام بچه ها.من پریروز ک مثلا تخمک گذاری داشتم علامتاش دیدم.دیشب تا امروز صبح سمت راست زیر دلم درد میکرد میداد ب پهلوهام.نمیدونم برا چی بود!تا حالا اینجور نشدم.

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰

سلام بچه ها خوبین؟

من دیروز واسه چکاب دوره ا ی و تست پاپ اسمیر سالیانم رفتم دکتر که هرسال اردیبهشت میدم

معاینه ی داخلی شدم و متاسفانه بازم زخمی که داشتم و حتی دو بار هم فریزش کردم مجددا عود کرده 

دکتر واسم تست پاپ اسمیر انجام داد و نمونه هم ورداشت واسه یه سری کشتهای دیگه که ببینیم نکنه دلیل دیگه ای داره که هی داره زخمِ من عود میکنه

و از طرفی بعد از اینکه جواب آزمایش اومد باید یه سر ویزیت هم برم پیش دکتر زنان تخصص انکولوژی یا همون سرطانهای زنان که اگه لازم باشه کولپوسکوپی واسم انجام شه و از دهانه ی رحم تیکه برداری شه واسه تست پاتوبیولوژی!

از دیروز کلی بهم ریختم 

اصلا دیگه دارم دیوونه میشم از اینهمه بلاهایی که داره هی سرم میاد!

2738
سلام بچه ها خوبین؟ من دیروز واسه چکاب دوره ا ی و تست پاپ اسمیر سالیانم رفتم دکتر که هرسال اردیبهشت ...

سلام آناد جونم

خوبی عزیزم؟

من واقعا نمیدونم که باید چی بگم

میدونم خیلی سخته آدم تجربه تلخ به اون بزرگی رو داشته باشه و بعدشم تا میاد یکم به خودش بیادمشکلات ریزو درشت بهش حمله کنه. 

ولی عزیزم فقط میتونم بگم ما که خبر نداریم چه اتفاقی قراره بیفته و این مشکلات پیش زمینه چه اتفاقی هستن پس بهتره مثبت بهشون نگاه کنیم تا نتیجه مثبت هم ازشون بگیریم

منی که هیچ وقت زخم دهانه رحم نداشتم تو بارداری به میزان خیلییییییی کوچیکی دچارش شدم ولی اصلا بهش فکر نمیکنم، فقط دارم سعی میکنم درمانش کنم که دکترم بهم کف شستشوی واژن رو بهم داده

میدونم آدم از لحاظ روحی به هم میریزه خیلی ولی سعی کن به این مشکلات ریز و درشت پروبال ندی

سلام..بچها یه سوال..من این ماه از شب سیزده پریودی شبی یکی دوفاستون خوردم و الان پنج روز از اخرین قرص ...

عزیزم به احتمال زیاد بارداری ،اگه موعدت گذشته برو از

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
قبول کردم عزیزم☺️☺️☺️ من امروزم جلسه دومه کلاس آمادگی برای زایمانم بود دیگه جلسه سوم میره برای 19 ...

سلام زندگی جون خوبی؟ خوشمل خانم خوبه؟ خیلیییییی خوشحال شدم اکوی قلب نرمال بود ایشالله صحیح و سالم بغلش بگیری عزیزم. 

خدایا میدونم هوامو داشتی و داری و خواهی داشت خودمو تو راهیمو به خودت میسپرم
سلام بچه ها خوبین؟ من دیروز واسه چکاب دوره ا ی و تست پاپ اسمیر سالیانم رفتم دکتر که هرسال اردیبهشت ...

سلام آنادجون خوبی عزیزم؟ میتونم تا حدی درک کنم که الان ناراحتی. اما امیدتو از دست نده حتما حکمتی هست ایشالله همه چی خوب پیش بره عزیزم و زودتر خوب بشی 

سلام عزیزم. من این قرصو مصرف میکردم اما همیشه از شب18 به مدت ده شب بود. البته بعدتموم شدن این قرص از یک روز تا ده روز زمان میبره تا پریودبشی. اما ایشالله که بارداری عزیزم. 

سلام بچه ها.من پریروز ک مثلا تخمک گذاری داشتم علامتاش دیدم.دیشب تا امروز صبح سمت راست زیر دلم درد می ...

ایشالله این ماه خوش خبری مریم جون

آره حتما باید درمان کنه. شاید ناخواسته بارداری شد!!

سلام ساغرجون خوبی؟خوشمل خانمت خوبه؟ 

2706