2737
2734
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187475 بازدید | 22308 پست
نه عزیزم از من خون نگرفتن. 

اومدم ازمایشگاه و پرسیدم قضیه چیه، گفتن ازونجایی که خیلی اوقات نمونه جنین الوده به خون مادره، از مادر خون میگیریم تا 1درصد خطای احتمالی ناشی از الودگی خون مادر و جنین رو حذف کنیم و ازشون پرسیدم که کدوم ازمایشگاه تهران میفرستین بدون هیچ وققه ای گفت ازمایشگاه دکتر کریمی نژاد نجم ابادی، یکم خیالم جمع شد انگار ازمایشگاه دقیقیه!!!

خواهش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اناد و ساغر که نی نی هاتون رو دادین cgh array, از خودتون هم خون گرفتن؟؟ از ازمایشگاه بهم زنگ زدن که ...

نه عزیزم منم ندادم فقط بچه البته خب تو بیمارستان دوبار من آزمایش دادم قبل از عمل و بعد از عمل 

ولی فک کنم اون بخاطرِ عمل بود نه این مساله

2731
اومدم ازمایشگاه و پرسیدم قضیه چیه، گفتن ازونجایی که خیلی اوقات نمونه جنین الوده به خون مادره، از ماد ...

آهان خب اونجوری منطقیِ

ااا

همون آزمایشگاهی که واسه من و ساغر رو هم فرستادن!

بچه ها من اونروز که مرکز ژنتیک کریمی نژاد بودم یه خانومی اومده بود واسه آمینوسنتز ، اونجا بهش گفتن که بره واسه نمونه برداری پیش دکتر سولماز پیری تو قائم مقام، گفتن ما فقط نمونه برداری های ایشون رو قبول داریم

اون لحظه چون یکم ذهنم شلوغ بود به نظرم آشنا نیومد

بعدا که به اون روز فکر میکردم یهویی یاد این موضوع افتادم که وقتی که من درگیر اون مساله شدم تو بیمارستان امام خمینی بمن گفتن که واسه تایید مشکل بچت پیش سه تا دکتر میتونی بری که به جز دکتر حنطوش زاده و شعرباف دکتر سوم ایشون بودن

و بهم گفتن ایشون خیلی دقیق و مدرکش رو از انگلستان گرفته و تخصصش بیشتر بچه هایی که مشکلاتی مثل بچه ی من داشتن هست که اون شب ما تونستیم از دکتر حنطوش زاده وقت بگیریم

حالا با همه ی این تفاصیل من دیروز زنگ زدم مطب ایشون و وقت گرفتن واسه 21 خرداد میخوام یه سر برم و ویزیت شم و نظر ایشون رو هم جویا شم 

2738
بچه ها من اونروز که مرکز ژنتیک کریمی نژاد بودم یه خانومی اومده بود واسه آمینوسنتز ، اونجا بهش گفتن ک ...

چ عالی عزیزم. 

اینجوری اطمینانت به نتیجه ای ک میگیری بیشتر هست

خدا جونم هرگز از درگاهت ناامید نمیشم.  
اوووووو خیلی مونده از الان استرس گرفتی؟  نترس و خیالت راحت باشه که جوجه کوچولوت حالش کاملا خ ...

زندگی جون ببخشید داشتم پروفایلم رو سر و سامون میدادم دستم خورد لغو دوستی شدی 

الان دوباره واست درخواست گذاشتم

زندگی جون ببخشید داشتم پروفایلم رو سر و سامون میدادم دستم خورد لغو دوستی شدی  الان دوباره واست ...

قبول کردم عزیزم☺️☺️☺️

من امروزم جلسه دومه کلاس آمادگی برای زایمانم بود

دیگه جلسه سوم میره برای 19 خرداد

امروز بهمون یاد داد که باید چطوری بشینیم پاشبم، راه بریم یا دراز بکشیم

خیلی خوب بود

2706