2733
2734
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187475 بازدید | 22308 پست
ساغر جونی کجایی چه میکنی؟ بیا از حال و روزِ این ماه آخر خودت بگو که چیزی نمونده نی نی توپولی موپولی ...

فقط یه چیزی ک زیاد دارم در موردش فکر میکنم نوعِ سز هست. خیلی دوست دارم اگر دکتر اجازه داد بی حسی انجام بدم ولی از طرفی هم میترسم که استرس بگیرم فشارم بالا بره یا....یه موقع مشکلی در حین عمل پیش بیاد. اخه شنیدم فقط حس درد از بین میره اما فشار احساس میشه! نمیدونم چیکار کنم.!! بنظرت استرس نمیگیرمو میتونم بی حسی انجام بدم؟؟ 

البته با بیهوشی هیچ مشکلی ندارم فقط دوست دارم تا غزلم بدنیا اومد ببینمش و بغلش کنم. 

خدا جونم هرگز از درگاهت ناامید نمیشم.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خدا رو شکر زندگی جان خیالت راحت شد با سلامتی ایشالا بارداریت طی بشه

مرسی عزیزم

البته از دکتر پرسیدم که سالم سالمه؟ 

گفت ما تو علم پزشکی نمیتونیم 100 در 100 بگیم

ولی 80 درصد سالمه و بقیه اش بعد تولد مشخص میشه

ولی تو نامه ای که برادکتر زنانم داده نوشته نرماله و آریتمی دیده نشده

2738
بچه ها لطفا هر کس در مورد سزارین بی حسی اطلاعات یا تجربه داره به من بگه. تا بهتر بتونم تصمیم بگیرم

عزیزم خواهرم سزارین شد با بی حسی بعدش لرز داشت که ولی خوب شد بعد یک ربع هیچ مشکلیم نداشت و نداره خداروشکر 

khodaya shokret❤️
مرسی عزیزم البته از دکتر پرسیدم که سالم سالمه؟  گفت ما تو علم پزشکی نمیتونیم 100 در 100 بگیم ...

خداروشکر زندگی جون خیلی خیلی بهت تبریک میگم، ایشالا که صحیح و سالم بغلش کنی 

خواهش 
خداروشکر زندگی جون خیلی خیلی بهت تبریک میگم، ایشالا که صحیح و سالم بغلش کنی 

مرسی زهرا جونم

واقعا به دعاهاتون نیاز دارم

از خدا میخوام که تو هم یه نی نی سالمو خوشگل و تپل وقتی انتظارشو نداری بهت بده

بچه ها من اکوی قلب انجام دادم دکتر گفت که سالمه خداروشکر خیالمون راحت شد

خداروشکر عزیزم. مطمئن باش که سالمه. قطعا نمیتونیم 100 درصد بگیم. اما میتونیم به لطف خدا ایمانِ کامل داشته باشیم. 

عزیزم خواهرم سزارین شد با بی حسی بعدش لرز داشت که ولی خوب شد بعد یک ربع هیچ مشکلیم نداشت و ندار ...

چه خوب. ممنون که گفتی. میشه بپرسی ببینی توی اتاق عمل چه حسایی میکردن چه چیزایی رو متوجه میشدن؟

خداروشکر عزیزم. مطمئن باش که سالمه. قطعا نمیتونیم 100 درصد بگیم. اما میتونیم به لطف خدا ایمانِ کامل ...

من مطمئن بودم چون وقتی تا اینجا همه چی به لطف و اراده خدا خوب پیش رفته با تجربه دوتا بارداری تلخ، از این به بعدشم قراره عالی پیش بره. 

من مطمئنم که خدا نازگلمو داده بهمون که سالهای سال از باهم بودنمون لذت ببریم

من روزی که تو اون شرایط فهمیدم باردارم و بدون هیچ دارویی قلب کوچولوش تشکیل شد و میزد 100 برابر به قدرت خدا ایمان آوردم

چه خوب. ممنون که گفتی. میشه بپرسی ببینی توی اتاق عمل چه حسایی میکردن چه چیزایی رو متوجه میشدن؟

فقط صداهارو میشنیده بعدش تا بچه رو بدنیا اوردن همون موقع نشونش دادن صدای گریه بچه رو که شنیده خیالش راحت شده بعد داروی خواب با میزنن واسه بخیه زدن بعد هم ریکاوری و اوردنش توی بخش مارم صدا کردن حدود نیم ساعت بعد هم بچه رو اوردن پیشمون ولی حتما پمپ درد بگیر پمپ درد مثل سروم که دست خودته درجش کم و زیاد میکنی باعث میشه اصلا درد نداشته باشی بعد زایمان حدود ۳۰۰ تومنه

khodaya shokret❤️
2706