2733
2739
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187475 بازدید | 22308 پست
ممنون گلم.ایشالله هرکی نی نی میخواد نی نی سریع بره تو دلش امین

مرسی قبل از همه چی فقط بگو خدایا هر وقت خواستی بدی بده فقط سالم باشه

من زود باردار شدم تقریبا بیشتر از 4 ماه طول نکشید ولی تو 20 هفته فهمیدم که مشکل داره بچم و تو یه پروسه ی دردناکی سقطش کردم 

از اون زمان همش میگم اینار هر وقت خواستم بچه دار شم هرچقدر هم طول کشید اشکالی نداره فقط سالم باشه و بی دردسر 9 ماه بگذره بچم به سلامت بیاد بقلم البته هنوز اقدام هم نکردم حتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی قبل از همه چی فقط بگو خدایا هر وقت خواستی بدی بده فقط سالم باشه من زود باردار شدم تقریبا بیشتر ...

خیلی ناراحت شدم.هرچی خواست خدا باشه همون میشه.شما قبل سقط ازمایش امینوسنتز رو انجام دادی؟

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامون رو به آدمایی بگیم که تا حالا نديديمشون !😞
2728
ساغر جونی کجایی چه میکنی؟ بیا از حال و روزِ این ماه آخر خودت بگو که چیزی نمونده نی نی توپولی موپولی ...

آناد جووووووون☹️☹️☹️ هرچی به ساعت 7و نیم نزدیک تر میشیم من استرسم بیشتر میشه☹️☹️☹️☹️

مرسی قبل از همه چی فقط بگو خدایا هر وقت خواستی بدی بده فقط سالم باشه من زود باردار شدم تقریبا بیشتر ...

ایشالا این بار تو بارداری بهترین خاطرات برای دل مهربونت رقم  می خوره عزیزم🙏🙏

2738
آناد جووووووون☹️☹️☹️ هرچی به ساعت 7و نیم نزدیک تر میشیم من استرسم بیشتر میشه☹️☹️☹️☹️

عزیزم استرس چرا؟ هیجان داره اما استرس نه. خداروشکر تا الان هیچ مشکلی نبوده از الانم نیست. خودتو نازگل کوچولو رو اذیت نکن. مطمئنم ک با خبرای خوش میای. 

خدا جونم هرگز از درگاهت ناامید نمیشم.  
ساغر جونی کجایی چه میکنی؟ بیا از حال و روزِ این ماه آخر خودت بگو که چیزی نمونده نی نی توپولی موپولی ...

عزیز دلم خوبم خداروشکر. اون سنگین شدنای زیر دلم خیلی کمتر شده. قبلا 2 یا 3 بار در روز بود ولی الان دو یا سه روز یه بار میشه و خفیف تر هم هست. بجاش خشکی مفاصل و گرفتگی عضلات دارم. مخصوصا شب تا صب. با وجود اینکه زیر پامو بلند میکنم اما بازم صبحا کف پاهام درد دارم. نشستن هم واسم سخت شده. ولی همش طبیعیه دیگه. باهاشون کنار میام. انشالله این چند روزم بسلامتی بگذره. انشالله شنبه نوبت دکتر دارم برم ببینم چی میگه. 

ماشالله غزلم حسابی شیطون هست و تکوناش باعث میشه نگرانی نداشته باشم. 

خدا جونم هرگز از درگاهت ناامید نمیشم.  
عزیزم استرس چرا؟ هیجان داره اما استرس نه. خداروشکر تا الان هیچ مشکلی نبوده از الانم نیست. خودتو نازگ ...

الانم فداش بشم داره لگد میزنه

ولی خب دست خودم نیست

من مطمئنم که معجزه خدا حالش خوبه و سالمه ولی خب این سونوگرافیا بهم استرس میده😔

2706