2737
2739
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187475 بازدید | 22308 پست
دکتر گفت اگه این ماه باردار نشدم همسرم ازمایش بده

خیلی مهمه که همسرتون هم چک بشن به جای اینکه این همه داروی هورمونی به شما بدن که باعث کیست بشه براتون حتما از دکتر بخواین چک آپ کامل برای هسر بنویسن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تهران هستم.البته خیلی گشتم تا پیدا کنم.بله همونه

منم تهران هستم ولی هیج جا نداشت و سفارش دادم برام بیارن که هر قوطی ۲۹ دلار هستش و حداقل باید ۳ قوطی مصرف بشه.من ۴ تا قوطی سفارش دادم از طریق آمازون

خیلی مهمه که همسرتون هم چک بشن به جای اینکه این همه داروی هورمونی به شما بدن که باعث کیست بشه براتون ...

۱۰ روز به تاریخ پری من مونده اگه این ماه نشد حتما از میده همسرم.

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامون رو به آدمایی بگیم که تا حالا نديديمشون !😞
2731
منم تهران هستم ولی هیج جا نداشت و سفارش دادم برام بیارن که هر قوطی ۲۹ دلار هستش و حداقل باید ۳ قوطی ...

من یه قوطی خریدم.حدودا ۵۰۰ هزار تومن بود

2740
ایشالا همین ماه بارداری عزیزم ولی اگر نشد چاره ای نیست ایشون هم آز بدن که خیالتون راحت بشه

انشالله.

شما چند وقته اقدامی؟تاریخ پری تون کی هس؟

داروخانه دکتر شریفی.حتی اگه نداشته باشه واستون تهیه میکنه.

مرسی عزیزم من که فعلا سفارش دادم ولی تا بعد ببینم چی پیش میاد 

من تو سایتش خوندم که حداقل ۳ دوره باید مصرف بشه که اثرش رو نشون بده ولی ایشالا یه نی نی تپلی همین ماه میاد تو دلتون عزیزم

انشالله. شما چند وقته اقدامی؟تاریخ پری تون کی هس؟

عزیزم خرداد که بیاد میشه یکسال 

هم خودم و هم همسرم کلی آزمایش و عکس رنگی انجام دادیم هیچ مشکلی نداریم ولی هنوز نشده 

الان ۷ ماه هستش که تحت نظر پزشک انواع و اقسام مکمل ها رو می خوریم تقریبا هر ماه ۱/۵ پول مکمل میدیم🤣🤣ولی نشده یعنی هنوز نوبت ما نشده که مامان و بابا بشیم☹️

مرسی عزیزم من که فعلا سفارش دادم ولی تا بعد ببینم چی پیش میاد  من تو سایتش خوندم که حداقل ۳ دو ...

مرسی بابت دعای قشنگت😍

انشالله همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه😊

عزیزم خرداد که بیاد میشه یکسال  هم خودم و هم همسرم کلی آزمایش و عکس رنگی انجام دادیم هیچ مشکلی ...

عزیزم امیدت رو از دست نده.خدا وقت صلاح بدونه لطفشو شامل حال ما میکنه.من به زور چیزی رو ازش نمیخوام راضی ام به رضای خودش.ولی دلم واسه نی نی پر میکشه😗

2706