2737
2739
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187475 بازدید | 22308 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه دست قابلمه ی متوسط چیزی حدود 2 میلیون

بارکت باشه، به سلامتی استفاده کنی 😍

قیمتا که سر به فلک کشیده، خدا به خانواده هایی که جوون دارن رحم کنه، چه دختر دارن چه پسر، هم لوازم منزل گرون شده هم مسکن و طلا و ...

صاحبخونه ای اناد یا مستاجر؟

خواهش 

بچه ها من از وقتی که متفورمین مصرف میکنم اصلا ترشح ندارم یعنی قبل از اینکه این قرص و مصرف کنم بعد از پری تا روز تخمک گذاری ترشحات داشتم خودم میفهمیدم که برا تخمک گذاریه ولی از وقتی این قرص و مصرف میکنم اصلا در اون حد ترشح ندارم یعنی تخمک آزاد نمیشه یا چی ؟کسی اینجوری بوده ؟

سلام دوستان.امیدوارم حالتون عالی باشه.منم پس فردا تخم گذاریمه.امیدوارم این ماه دلم شاد شه.

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰
2740
میدم شوهرم ماساژ میده ساکت میشه

ببين منم بعضى وقتا دل درد دارم يعنى زير دلم يه حاليه

احساس ميكنم بچه قلمبه شده خودم ماساژ ميدم خوب نميشه شوهرم دستشو ميزاره بچه عين ماهى سُر ميخوره 

نگران خورده دردات نباش وقتى زياد نباشه و ثابت خطرناك نيست

به رسم رفاقت براى هم دعا كنيم🙏🏻♥️
ببين منم بعضى وقتا دل درد دارم يعنى زير دلم يه حاليه احساس ميكنم بچه قلمبه شده خودم ماساژ ميدم خوب ...

وای آره خودشو یهو قلمبه میکنه یه جا

منم دیشب به پهلوی راستم دراز کشیده بودم یهو دیدم یه چیزی لیز خورد و سمت راست شکمم قلمبه شد

بعد یکم خودمو کج کردم که فشار به پهلوم نیاد یهو دیدم 4تا لگد جون دار زد زیر نافم 

اصلا یه وضعیا

اولین تجربه اینجوریم بود نمیدونستم از خوشحالی بخندم یا گریه کنم

[QUOTE=90425788]سلام دوستان.امیدوارم حالتون عالی باشه.منم پس فردا تخم گذاریمه.امیدوارم این ماه دلم ش ...

ممنون.خوبی؟مامان نشدی

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰
باید تحت نظر باشی

آناد جان تحت نظر هستم فقط نگرانم برا نینی قبلا شاید ده بار رفتم سونو هیچی نبوده ولی الان اینجوری شده نگرانم ک نینی سالم بمونه یا واسه زایمان مشکلی پیش نیاد😞😞😞🤔

وای آره خودشو یهو قلمبه میکنه یه جا منم دیشب به پهلوی راستم دراز کشیده بودم یهو دیدم یه چیزی لیز خو ...

خدا از اين حسا قسمت همه بكنه

پسر من به باباش حساسه تا دست باباشو حس ميكنه جا به جا ميشه😍😍😍😍

به رسم رفاقت براى هم دعا كنيم🙏🏻♥️