2737
2734
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187475 بازدید | 22308 پست
من دل پیچه میگیرم در حد ۲ دقیقه اینا ۲ روز پشت هم بود تو یه ساعت بعد ۲ روز نداشتم باز امروز دل پیچه ...

خب دل پیچه منم گاهی میگیرم

فکر. کنم به خاطر تغییر مکان رحم باشه

ولی اون دردی که میگی اگه با استراحت خوب نشه و ادامه پیدا کنه حتما باید بری دکتر پیگیر شی

خب دل پیچه منم گاهی میگیرم فکر. کنم به خاطر تغییر مکان رحم باشه ولی اون دردی که میگی اگه با استراح ...

ساکت میشه اما یکم بعد شروع میشه بیشتر نگران این دلپیچم 

خدا جونم دوباره تلاش میکنم تا لایق یکی از فرشته های کوچولوت بشم بتونم مادر خوبی برای فرشته کوچولوی که بهم میدی بشم میدونم هواموداری و نتیجه این انتظار هام شیرین خواهد بود شکرت برای همه چیز ........از خدا میخوام دوباره بهم برگردونه  دخترم 😔😔😔بد ترین تاریخ زندگیم ۲۹/۳/۱۳۹۸ساعت ۰۰:۳۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین مثلا من امروز در حد 30 ثانیه دلپیچه گرفتم بعد خود به خود خوب شد

اوف خیلی بد این دلپیچه😣😣

خدا جونم دوباره تلاش میکنم تا لایق یکی از فرشته های کوچولوت بشم بتونم مادر خوبی برای فرشته کوچولوی که بهم میدی بشم میدونم هواموداری و نتیجه این انتظار هام شیرین خواهد بود شکرت برای همه چیز ........از خدا میخوام دوباره بهم برگردونه  دخترم 😔😔😔بد ترین تاریخ زندگیم ۲۹/۳/۱۳۹۸ساعت ۰۰:۳۰
2731

میدم شوهرم ماساژ میده ساکت میشه

اوف خیلی بد این دلپیچه😣😣

آره ولی فکر کنم طبیعی باشه

ببین دردی که زیاد باشه و هیچ جوره ساکت نشه اون خطرناکه

ببین فرشته ماما پریروز به من گفت که الان چون دیگه بچه اومده تو حفره شکمیت ممکنه تنگی نفس بگیری ولی اگه تنگی نفست با درد شدید قفسه سینه بود حتما پیگیر شو

یا میگفت فقط دردایی که هیچ جوره ساکت نمیشن خطرناکن

آره ولی فکر کنم طبیعی باشه ببین دردی که زیاد باشه و هیچ جوره ساکت نشه اون خطرناکه ببین فرشته ماما ...

تنگی نفس که من گرفتم نفس کم میارم حرف زدنی😂😂

2740
چیو ماساژ میده؟ 

پشتم که دلپیچم آروم بشه😐

بارداری دوم راحتر میشه چون تجربه داره ادم یه بار برا دردها 😖

سلام  دوستان دکتربهم گفته تنبلی تخمدان داری دوتاداروداده  وگفته وزنت بایدکم بشه  ...

سلام

خوبی؟ 

بهترین روش درمان تنبلی تخمدان همون وزن کم کردن و ورزشه

نمیدونم چقدر اضافه وزن داری ولی رژیم باید بگیری در کنارش ورزش هم انجام بدی

مگه وزن کم کردن اعصاب میخواد؟ 

من خودم قبل باردار شدنم 23 کیلو وزنکم. کردم تو 7 ماه

اصلا هم اعصابم ضعیف نشد

بچه ها یه چیزی میخوام بگم نمیخواستم شمارو اذیت کنم ولی فکرش درگیرم کرده امروز دکتر از خون پشت جفت یه ...

رحم دوشاخ چیز عجیبی نیست 

تو اینستا یه صفحه هست واسه آقای کاظم عقلمند 

واقعا آدم مثبت و خوبیِ

من فالوش میکنم 

ایشون هم خانومش رحم دوشاخ داشته و از خیلی بابت ها ناامید بودن 

اونا اصلا بچه دار نمیشدن الان یه دوقلو دارن

میتونی بری ببینی

صفحش پابلیکِ

2706