2733
2734
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187475 بازدید | 22308 پست
ایشالله که چیزی نیس فرشته جونم. نی نیت هم سالمه سالمه. باز بیا خبربده چیشد ایشالله خوش خبری عزیزدلم

فدات شم نی نی تو هم سالم اما کار از محکم کاری عیب نداره چاره نداریم باید انجام بدیم این کارهای که دکترا میگن 

خدا جونم دوباره تلاش میکنم تا لایق یکی از فرشته های کوچولوت بشم بتونم مادر خوبی برای فرشته کوچولوی که بهم میدی بشم میدونم هواموداری و نتیجه این انتظار هام شیرین خواهد بود شکرت برای همه چیز ........از خدا میخوام دوباره بهم برگردونه  دخترم 😔😔😔بد ترین تاریخ زندگیم ۲۹/۳/۱۳۹۸ساعت ۰۰:۳۰
اصلا نگرانی به دلت راه نده انشالله که چیزی نیست و مائده خانومت سالم سالمه

ان شاءالله عزیزدلم توکل به خدا 

خدا جونم دوباره تلاش میکنم تا لایق یکی از فرشته های کوچولوت بشم بتونم مادر خوبی برای فرشته کوچولوی که بهم میدی بشم میدونم هواموداری و نتیجه این انتظار هام شیرین خواهد بود شکرت برای همه چیز ........از خدا میخوام دوباره بهم برگردونه  دخترم 😔😔😔بد ترین تاریخ زندگیم ۲۹/۳/۱۳۹۸ساعت ۰۰:۳۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانما گل،،،،رفتم دکترم نگاه سونو ها از قبل انجام دادم با این سونو الانی کرد بعد برا تکون نخوردن ...

خب فرشته دیدی نگرانیت بی مورده و همه چیت صحیح و سالمه؟ 

نی نیتم خوب خوبه

اونم میری سونو هفته دیگه خیالت راحت راحت میشه

2731

سلام خانمایه باردار و گل ..بهتون پیشنهاد میکنم کتاب کوچولویه اضافی رو از کتابراه دانلود کنید و بخونید ...خیلی کتاب خوبیه..که زندگیه مادری رو نوشته که استرس سونوهایه انومالی رو داره.و....

خدایا خودت  این هدیه ای رو که بهم دادی برام نگهش دار..برای سلامتی تو دلیم دعا کنید..🤩بالاخره این روزا گذشت..هرچی شکرکنم کمه خدایا ممنونم که بچم روسالم گذاشتی توبغلم..انشالله روزی همه منتظران..
سلام خانما گل،،،،رفتم دکترم نگاه سونو ها از قبل انجام دادم با این سونو الانی کرد بعد برا تکون نخوردن ...

سلام عزیزم. خب خداروشکر که همه چی خوبه اصلا نگران نباش ایشالله ازاین به بعد هم همه چی عااااالی پیش میره 

خدایا میدونم هوامو داشتی و داری و خواهی داشت خودمو تو راهیمو به خودت میسپرم
سلام عزیزم. خوبی؟ من از روز سوم پریودی زدم تا11 پریودی.  کلومفین هم خوردم.

مرسی عزیزم کلومفین از چند پریود خوردی روزی چند تا؟

بعد امپول دور ناف زدی؟

خدایا زندگیمو سپردم به تو ، کمک کن من مادر بشم
2740
آره مداجون پسره.دعا کن سالم باشه اتفاقی پیش نیاد

مبارکت باشه ایشا... هیچ مشکلی پیش نمیاد عزیزم نگران نباش توکل کن بخدا😙😙😙😙😙

سلام عزیزم خداروشکر ایشا... سونو بعدی هم خوب باشه😍😍😍😍

خب فرشته دیدی نگرانیت بی مورده و همه چیت صحیح و سالمه؟  نی نیتم خوب خوبه اونم میری سونو هفته ...

زندگی جان خوبی نازگلت خوبه😙

سلام عزیزم ما خوبیم شکر تو خوبی؟

زندگی جونم

من دل پیچه میگیرم در حد ۲ دقیقه اینا ۲ روز پشت هم بود تو یه ساعت بعد ۲ روز نداشتم باز امروز دل پیچه گرفتم 😥بعد زیر شکمم طرف راست درد میکنه از ساعت ۷ هی ساکت میشه هیشروع میشه اما خفیف دردم انگار یه چی طرف راست فرو میکنن