2737
2739
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187475 بازدید | 22308 پست
درکت میکنم فردا یا چک بی بی بزن یا ازنایش بده چک بی بی حتما پررنگتر میشه اگه که ازمایشبدی بتا بالاست ...

ببخشیداینجوری میگم ولی جوری ترشح دارم ک هرلحظه فک میکنم پری اومده می رم چک میکنم ولی فقط ترشح

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشیداینجوری میگم ولی جوری ترشح دارم ک هرلحظه فک میکنم پری اومده می رم چک میکنم ولی فقط ترشح

فکر کنم ترشح زیاد یکی از علائم بارداریه 

خدایا زندگیمو سپردم به تو ، کمک کن من مادر بشم
2728
خدا کنه باشه،مدا جان فردا یه سر برو آزمایش بده،آزمایش بعد از پنج شش روز نشون میده عزیزی

شوهرم میگه نه . میگه بزار ۷ روزت بگذره دوباره بی بی چک بزنم . توکل بخدا باورت میشه گیج شدم دیگه ناامید شدم زهرا 

خدایا زندگیمو سپردم به تو ، کمک کن من مادر بشم
شوهرم میگه نه . میگه بزار ۷ روزت بگذره دوباره بی بی چک بزنم . توکل بخدا باورت میشه گیج شدم دیگه ناام ...

آخی فدات شم عزیزم اصلاناامیدنباش گل نازم منم مث خودت سردرگمم گیج شدم 

عزیز دلم انشالله ب حق پنج تن خدا یه نینی خوشکل بهت هدیه بده فاطیما جونم امیدوارم دوتامون نینی بیاد ت ...

من قسمتم نبود و پریود شدم

خدایا خودت  این هدیه ای رو که بهم دادی برام نگهش دار..برای سلامتی تو دلیم دعا کنید..🤩بالاخره این روزا گذشت..هرچی شکرکنم کمه خدایا ممنونم که بچم روسالم گذاشتی توبغلم..انشالله روزی همه منتظران..
2738
یعنی میشه؟؟

حتما میشه چرا نشه فقط امید 

خدا جونم دوباره تلاش میکنم تا لایق یکی از فرشته های کوچولوت بشم بتونم مادر خوبی برای فرشته کوچولوی که بهم میدی بشم میدونم هواموداری و نتیجه این انتظار هام شیرین خواهد بود شکرت برای همه چیز ........از خدا میخوام دوباره بهم برگردونه  دخترم 😔😔😔بد ترین تاریخ زندگیم ۲۹/۳/۱۳۹۸ساعت ۰۰:۳۰

سلام به همه

یکی از علائم بارداری همینه دیگه عزیزم بد به دلت راه نده استرس واست خوب نیست 

ارامش داشته باش و امیدوار 

هر چی خدا بخاد مهم اینکه بی بی چکت مثبته عزیزم واسه ما هم دعا کن عزیزم

سلام به همه یکی از علائم بارداری همینه دیگه عزیزم بد به دلت راه نده استرس واست خوب نیست  ارام ...

عزیز دلم انشالله ک شما هم بارداربشی عزیزم و همه منتظرا طمع شیرین مادر شدن بچشن

2706