2733
2734
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187475 بازدید | 22308 پست
بچه ها من پریود شدم منتظر بودم بشم چون این ماه اقدامم خیلی کم بود 

ایشالله ماه بعد حتما مامان میشی.  چون میگی اقدام زیاد نداشتی نشده وگرنه حتما میشد ایشالله ماه بعد عزیزم. 

ناراحت نباش عزیزم مامانای تاپیک برا ما منتظرا دعا میکنن ایشالله هممون به زودی جواب بگیریم. 

خدایا میدونم هوامو داشتی و داری و خواهی داشت خودمو تو راهیمو به خودت میسپرم
دیووونه فدات بشم من😍 انشالله😁 اره دعاکن خبرخوش بدم 🙈🙈🙈

تو مارو کشتی دختر. 😉😉

من جات بودم تا حالا بی بی زده بودم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
دیووونه فدات بشم من😍 انشالله😁 اره دعاکن خبرخوش بدم 🙈🙈🙈

خدا نکنه عزیزدلم ،،،ان شاءالله که خوش خبر باشی به حق فاطمه زهرا 

خدا جونم دوباره تلاش میکنم تا لایق یکی از فرشته های کوچولوت بشم بتونم مادر خوبی برای فرشته کوچولوی که بهم میدی بشم میدونم هواموداری و نتیجه این انتظار هام شیرین خواهد بود شکرت برای همه چیز ........از خدا میخوام دوباره بهم برگردونه  دخترم 😔😔😔بد ترین تاریخ زندگیم ۲۹/۳/۱۳۹۸ساعت ۰۰:۳۰
خوب شدکه نزدم 😢😢 6ماه اقدامم تموم شد ولی نشد

عیبی نداره عزیزم تا یک سال طبیعیه. ایشالله ماه بعد مامان میشی

اره خودم عزیزم.عسل و سیاه دونه ناشتا.کاچی.

آفرین عالیه 😍

خدا جونم دوباره تلاش میکنم تا لایق یکی از فرشته های کوچولوت بشم بتونم مادر خوبی برای فرشته کوچولوی که بهم میدی بشم میدونم هواموداری و نتیجه این انتظار هام شیرین خواهد بود شکرت برای همه چیز ........از خدا میخوام دوباره بهم برگردونه  دخترم 😔😔😔بد ترین تاریخ زندگیم ۲۹/۳/۱۳۹۸ساعت ۰۰:۳۰

بچه ها

لطفا انقدر زود ناامید نشید

شونیز عزیزم تازه 6 ماهه اقدام کردی

به بدنت فرصت بده تا آماده بشه عزیزم

مدآ جونم فدای سرت که پریود شدی، همیشه دعاتون این باشه هر وقت صلاحمه ولی یه بارداری سالم و راحت با یه نی نی سالم نصیبم بشه

فداتون بشم من و بقیه هم تو شرایط شما بودیم

درکتون میکنیم

میفهمیم چقدر سخته، چقدر ادم غصه میخوره

ولی اخرش به چه قیمتی؟ 

به قیمت از دست دادن لحظه های قشنگ زندگیمون؟ 

از دست دادن فرصتهای باهم بودنمون؟ 

فداتون بشم نبینم غصه بخورینا

2738
خبر خبر منم پریودشدم😢 دیدین که گفتم 

😥عب نداره شونیز جونم این سری تقویت کن حتما گرمی بخور هر چی قسمت خداس به وقتش نی نی هم میده ناراحت نشی توکل کن بخدا عزیزدلم

بچه ها لطفا انقدر زود ناامید نشید شونیز عزیزم تازه 6 ماهه اقدام کردی به بدنت فرصت بده تا آماده بش ...

واقعا حرفهات درسته الان من نگاه میکنم میبینم این ۵ سال همش استرس همش فکر و خیال گریه سر هر پری اما اشتباه بود خدا خودش صلاح همه میدونه و به وقتش نی نی میده ما فقط باید تقویت کنیم و پیگیر باشیم 

واقعا حرفهات درسته الان من نگاه میکنم میبینم این ۵ سال همش استرس همش فکر و خیال گریه سر هر پری اما ا ...

دقیقا

منم وقتی به پشت سر نگاه میکنم غصه میخورم که چرا انقدر خودمو عذاب دادم

چون خودم پشیمونم دارم میگم بقیه اینجوری نباشن

به خدا بهترین کار اینه که برن سر یادگیری یه حرفه ای ورزشی چیزی

هم سرشون حسابی گرم میشه

هم روحیه شون خوب میشه

هم کمتر میشینن فکر و خیال کنن

2706