2733
2734
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187478 بازدید | 22308 پست
سلام عزیزم. خوش اومدی. هم اقدامی ها هستن هم مامانای باردار هستن. 

مرسی عزیزم منم برای بچه دوم اقدام کردم برا اولی یه هفته مونده به پریود بی بی چکم مثبت شد ولی الان 9 روزه عقب انداختم ولی سه روز پیش که بی بی زدم منفی بود امروز دوباره زدم به محض اینکه زدم زنگ درمون رو زدن رفتم دم در یه ده دقیقه طول کشید وقتی برگشتم خط انداخته بود ولی چون ده دقه طول کشید میترسم کاذب باشه 

مرسی عزیزم منم برای بچه دوم اقدام کردم برا اولی یه هفته مونده به پریود بی بی چکم مثبت شد ولی الان 9 ...

سلام. خوش اومدی. 

بی بی دیگه نداری؟ 

خطش پررنگه؟ 

عکسش اگه داری بذار

خدا جونم هرگز از درگاهت ناامید نمیشم.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مرسی عزیزم منم برای بچه دوم اقدام کردم برا اولی یه هفته مونده به پریود بی بی چکم مثبت شد ولی الان 9 ...

ایشالله که بی بی مثبته عزیزدلم.

خدایا میدونم هوامو داشتی و داری و خواهی داشت خودمو تو راهیمو به خودت میسپرم
سلام سلام خوبین من فرداموعدمه خیلی استرس دارم که چه خواهدشد همه میگن ازالان بی بی چک بزارنشون میده ...

سلام عزیزم ایشالله که بی بی مثبت میشه عزیزم.  منم استرس دارم دلم میخواد الان بزنم اما بی بیچک ندارم خونه 

خدایا میدونم هوامو داشتی و داری و خواهی داشت خودمو تو راهیمو به خودت میسپرم
2740

وای چه خوب که 9روز رو ردکردی من هنوز بایدمنتظرباشم😯

انشالله که مثبته دوروز بعدبرو بتابده

سلام مریم جون خوبی دکترا براکیستم گلوکوفاژ با دوفاستون داده خودش گف براکیست دادم کسی از این داروبرا ...

سلام نفس جون.عزیزم دوفاستون برای رفع اختلال قاعدگی هست ک نمیدونم برا کیست استفاده بشه یانه

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰
سلام نفس جون.عزیزم دوفاستون برای رفع اختلال قاعدگی هست ک نمیدونم برا کیست استفاده بشه یانه

سلام من بعد عروسی پریود هام دوروز تاخیر داشت ک این ماه شد 7 روز میگه بخاطر کیستمه 35 میلمیتره دارای سپتا 

بازم خدایا شکرت فقط تنهام نزار

نفس جون داروهاتو مرتب مصرف کن.ویتامین ای هم برای رفع کیست نسخه میکنن اکثرا برا تو نوشته

سلام سلام خوبین من فرداموعدمه خیلی استرس دارم که چه خواهدشد همه میگن ازالان بی بی چک بزارنشون میده ...

فعلا نزار هرچه پیش اید خوش اید بیخیال باش فعلا

2706