2737
2734
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187475 بازدید | 22308 پست
سلام دوستان ببخشید شما توی فضای مجازی گروهی سراغ دارین که برای خانمهایی که دیر بچه دار میشن یا سخت ب ...

عزیزم ما یه گروه جدید اینجا داریم :

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3182665/اقدامی-های-مهر-98?page=1

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام دوستان خوبین خوشین منو یادتون رفته یا هنوزم میشناسینم؟؟؟؟؟

سلام مریم جون خوبی به سلامتی بارداری 😍😍😍😍😍خدا برات حفظش کنه خوش قدم باشه 

خدا جونم دوباره تلاش میکنم تا لایق یکی از فرشته های کوچولوت بشم بتونم مادر خوبی برای فرشته کوچولوی که بهم میدی بشم میدونم هواموداری و نتیجه این انتظار هام شیرین خواهد بود شکرت برای همه چیز ........از خدا میخوام دوباره بهم برگردونه  دخترم 😔😔😔بد ترین تاریخ زندگیم ۲۹/۳/۱۳۹۸ساعت ۰۰:۳۰
سلام مریم جون خوبی به سلامتی بارداری 😍😍😍😍😍خدا برات حفظش کنه خوش قدم باشه 

سلام نه عزیزم همینجوری زدم برا دلخوشی گلم.تو چ خبر چیکار میکنی

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰
سلام نه عزیزم همینجوری زدم برا دلخوشی گلم.تو چ خبر چیکار میکنی

جونم ان شاءالله به واقعیت تبدیل میشه ....من سلامتی میگذرونم روزهامو😘😘😘😘

خدا جونم دوباره تلاش میکنم تا لایق یکی از فرشته های کوچولوت بشم بتونم مادر خوبی برای فرشته کوچولوی که بهم میدی بشم میدونم هواموداری و نتیجه این انتظار هام شیرین خواهد بود شکرت برای همه چیز ........از خدا میخوام دوباره بهم برگردونه  دخترم 😔😔😔بد ترین تاریخ زندگیم ۲۹/۳/۱۳۹۸ساعت ۰۰:۳۰
جونم ان شاءالله به واقعیت تبدیل میشه ....من سلامتی میگذرونم روزهامو😘😘😘😘

خداروشکر.اقدام میکنی فرشته جون یا جلوگیری داری

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰
2740

سلام دوستان.

۲ سال که منتظر یه فرشته کوچولوام.

ماه پیش ۸ دی پری شدم تا الان که ۱۴ بهمن هست پری هنو نیومده امشب یه ترشح خونابه قهوه ای رنگ داشتم میتونه لانه گزینی باشه؟

طول دوره هام هم ۳۰ تا ۳۴ روزه اس.

یعنی الان ۳۶ دوره ام هست.

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامون رو به آدمایی بگیم که تا حالا نديديمشون !😞
خداروشکر.اقدام میکنی فرشته جون یا جلوگیری داری

فدات شم ..والا اقدام دقیق نه اما آزاد رابطم 

سلام دوستان. ۲ سال که منتظر یه فرشته کوچولوام. ماه پیش ۸ دی پری شدم تا الان که ۱۴ بهمن هست پری هنو ...

سلام خانمی ببین گلم یا تست بزن یا آز بده تا خیالت راحت بشه 

اهان.زیر نظر دکتر هستی فرشته جون؟

نه گلم موند برای بعد عید 

2706