2733
2734
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187475 بازدید | 22308 پست
عزیزم چرا حال روحیت خوب نیست؟! اینا که بد نیست احتمالا هم دکتر واست یه آمینو سنتز یا حالا سلفری بنو ...

من تهران نیستم دکترم چون دوقلوین موافق نیست ....ریسکش چرا متوسط شده ان تی خوب بود اه داغونم از نظر روحی من از اول اینجا بودم باور کن بعد سقط همش دکتر بودم دیر بعد سقط باردار شدم دیگه طاقت ندارم از خدا ناامید شدم حتی نمیتونم دعا کنم روز شب کارم یا گریه شده یا فکر خیال

خدایاشکر🌹
ولی جوابت اصلا های ریسک نیست

نمیدونم ....بهم گفت سقط داری گفتم اره تاریخ پریودیمو نمیدونستم  زد نامعلوم نمیدونم بعضیا میگن چون دوقلوین یا بخاطر سقط زده ....اه میترسم جواب ازمایش بعدیشونم درست نباشه 

خدایاشکر🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من تهران نیستم دکترم چون دوقلوین موافق نیست ....ریسکش چرا متوسط شده ان تی خوب بود اه داغونم از نظر ر ...

عزیزم ناراحت نباش فکرتو آزاد کن .شاید اصلا چیزی نباشه با این فکرت فقط استرس به خودت میدی برای جوجت خوب نیست.انشا... بسلامتی بیاد بغلت

خدایا زندگیمو سپردم به تو ، کمک کن من مادر بشم
2738
پرنسا حالت خوبه خداروشکر نزدیکی به زایمانت.طبیعی یا سزارین؟

والا امروز رفتم.دکتر گفت بیمارستان اورژانس چون قند دارم هر هفته نوار قلب سونو باید بدم دکتر گفت بند ناف دور گردن بچه هست تا اخر هفته باید برم.بستری بشم 

والا امروز رفتم.دکتر گفت بیمارستان اورژانس چون قند دارم هر هفته نوار قلب سونو باید بدم دکتر گفت بند ...

عزیزم اصلا ریسک. نکن

بندناف دور گردن بچه ات و دکترت میگه آمپول فشار میزنیم؟ 

عجب دکتر احمقیه

زیر بار نریا

یکسره برو سزارین

عزیزم اصلا ریسک. نکن بندناف دور گردن بچه ات و دکترت میگه آمپول فشار میزنیم؟  عجب دکتر احمقیه ...

اخه من هرچی بگم اون.کار خودش میکنه دکتر خودم.میگه 39 هفته بیا برایه زایمان ولی دکتر اورژانس میگه نه دیره 38 هفته 3 روز باید بچه دنیا بیاد

دوستان عزیز عرق فراسیون رو برای بارداری و مشکلات زنان امتحان کنید

شاید اگر نظر دوستان رو بخونید امیدوار بشید.

تو مدتی که به دوستان این عرق رو معرفی کردم خیلی از آنها

کیست و فیبروم سینه و تخمدانشون آب شده

کسانی که فقط با قرص و آمپول پریود می شدند مشکلشون حل شده

نامنظمی پریودی و کم و زیاد بودن آن رفع شده

عفونت های شدید رارفع کرده

کسانی که سالیان زیادی( 10 سال-12 سال-6 سال و....) باردار نمی شدند با این عرق شکر خدا باردار شدند

تخمدان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان خوب شده

البته به شرطی که این عرق کاملا سنتی باشه و مال عطاری ها نباشه . کارخانه ای و شرکتی نباشه.

لطفا در تل گ رام و یا واتس اپ پیام بدید تا براتون تعدادی از پیام ها رو بفرستم. ۰۹۱۷۴۴۴۴۲۶۱

2706