2733
2734
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187475 بازدید | 22308 پست

سلام به همه دوستای گلم عید تون مبارک سال خوبی پر از خوشی و برکت و دور از غم داشته باشید ان شاءالله دامن خانما های منتظر تو سال جدید سبز میشه ،،نی نی های تو راهی هم به سلامتی میان تو آغوش خانواده 😍😍😍😍دوستون دارم و واقعا از اینکه باهاتون آشنا شدم خوشحالم 

خدا جونم دوباره تلاش میکنم تا لایق یکی از فرشته های کوچولوت بشم بتونم مادر خوبی برای فرشته کوچولوی که بهم میدی بشم میدونم هواموداری و نتیجه این انتظار هام شیرین خواهد بود شکرت برای همه چیز ........از خدا میخوام دوباره بهم برگردونه  دخترم 😔😔😔بد ترین تاریخ زندگیم ۲۹/۳/۱۳۹۸ساعت ۰۰:۳۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فدای کنجدت بشم 😍😍😍😍شده آجیل هفت سین 

خدا جونم دوباره تلاش میکنم تا لایق یکی از فرشته های کوچولوت بشم بتونم مادر خوبی برای فرشته کوچولوی که بهم میدی بشم میدونم هواموداری و نتیجه این انتظار هام شیرین خواهد بود شکرت برای همه چیز ........از خدا میخوام دوباره بهم برگردونه  دخترم 😔😔😔بد ترین تاریخ زندگیم ۲۹/۳/۱۳۹۸ساعت ۰۰:۳۰
2728
سلام به همه دوستای گلم. خوبین سلامتین?  من رفتم سونو دو تا ساک حاملگی دیده شد اما یکیش رشد نکرد ...

ای جان مبارکت باشه خداروشکر 

ژاله یعنی اگه اون یکی ساک هم میموند دوقولو میشد؟

خدایا زندگیمو سپردم به تو ، کمک کن من مادر بشم
2740
2706