2737
2739
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187475 بازدید | 22308 پست
عزیزم تو خوردن این گرمیجات زیاده روی نکن یا رازیانه یا عسل و سیاهدونه فکر نکن اینجوری داری به خود ...

شاید زندگی من ماه پیش روز دوم پریود دکترم گفت برو سونو که ببینم ۸ روز عقب انداختی کیست نباشه که رفتم دیواره رحم ۱۱ بود بعد روز ۱۳ رفتم ۶ شد خیلی گرمیجات خورده بودم

خدایا زندگیمو سپردم به تو ، کمک کن من مادر بشم
عزیز دلم خیلی خوبه ک اینماه زودتر شدی. حتما تعبیر خوابم واسه ماهِ بعده. اخه چرا من یه دفه باید خوابت ...

اره ساغر جون واقعا از خدا دیشب موقعه خواب خواستم ازش اگه حامله نیستم عقب نندازم که دوباره شروع کنم برای اقدام 

ایشا.. خوابت برای ماه بعدم باشه مرسی فدات شم😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهى دلت شاد شه، قسمتت نى نى سالم بشه دلم گرفت عزيزم قابل باشم دعات ميكنم باردارى زود و راحت داشته ...

عزیزی مرسی خدا نی نیتو برات نگه داره زایمانه خوبی داشته باشی😍😍😍😍

2731
شاید زندگی من ماه پیش روز دوم پریود دکترم گفت برو سونو که ببینم ۸ روز عقب انداختی کیست نباشه که رفتم ...

حتی این جلو افتادن پریودیت بعید نیست به خاطر کم بودن ضخامت دیواره رحمت بوده باشه

پس لطفا زیاده روی نکن تو مصرف این چیزا

درسته میگن گیاهی بهتره ولی اگه از روی اصولش مصرف نشه به مراتب مخرب تر از داروهای شیمیاییه

2740
گفت ازنظرمن یک میل مشکلی نداره ولی گفت طبیعی نیس. اون لحظه انقدتو شوک بودم اصلا یادم رفت بپرسم کم یا ...

عزیزم این آنومالی من هست . نمیدونم کدومش لگنچه هست خودت ببین متوجه میشی.

خدا جونم هرگز از درگاهت ناامید نمیشم.  
اره ساغر جون واقعا از خدا دیشب موقعه خواب خواستم ازش اگه حامله نیستم عقب نندازم که دوباره شروع کنم ب ...

انشالله همینطوره عزیزم. وقتی پری میاد تا چند روز حالمونو میگیره اما دوباره با انرژی شروع کن. حتما نتیجه میگیری

خیلی خوبه همیشه خوش خبر باشی😍😍

ممنون عزیزم. البته خودم میدونستم که مسمومیت ندارم چون سرِ دختر اولم 3 برابر الان ورم داشتم اما نه فشار خون داشتم نه دفع پروتئین. اینبار که خیلی ورمم کم هست. 

واسه اطمینان آز دادم. 

عزیزم این آنومالی من هست . نمیدونم کدومش لگنچه هست خودت ببین متوجه میشی.

توی این صفحه نمودار رو ببین. این یه سری از اندازه ها مثل دور سر و استخوان ران و.... هست. واسه دخملیه من همش بیشتر از نرمال هست. اون خطِ وسط میانگین هست نقطه های سیاه اندازه های دخملم. اما دکتر گفت هیچ مشکلی نداره. 

توی این صفحه نمودار رو ببین. این یه سری از اندازه ها مثل دور سر و استخوان ران و.... هست. واسه دخملیه ...

سلام ساغرجون برای من پارامترای تو سونو انقد زیاد نیس کلا تویه صفحه هست خودمم گیج شدم هرسونوگراف یه جور میگه برای تو کلا به انگلیسی هیت برامن بیشترش فارسی و یه چندجایی همه یه سری چیزا کلمه اختصاریش نوشته 

خدایا میدونم هوامو داشتی و داری و خواهی داشت خودمو تو راهیمو به خودت میسپرم
2706