2733
2734

راستش تا حالا با زودپز غذا نپخته بودم. عکس زودپزم رو این زیر گذاشتم . یکی دو بار خودم پختم اما دیدم غذام نپخته. اولش فکر کردم زودپز خرابه ولی بعد فهمیدم احتمالا روش پختم اشتباهه. مثلا اینکه اول باید محتویاتش به جوش بیاد بعد در رو بذارم یا نه؟ اول باید صداش دربیاد بعد شعله رو کوتاه کنم؟ اون سوت قرمز به چه درد میخوره؟ اون مشکیه چی؟

ممنون میشم اگه کامل برام توضیح بدید

احتمالاواشرش خرابه.من گوشتووحبوباتوک میریزم توزودپز درش ردمحکم میکنم.بعدیه ساعت کامل پخته

نمیدونم والا. زودپزش نوئه. جنس بدنه هم استیل و پشتش هم برجسته کار شده و ظاهرا که جنس خوبی داره . 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من مدله شما رو نمیدونم ولی برای من پارس استیله اول مثلا پیاز و گوشت رو تفت میدم و ادویه میزنم و مثلا رب رو میزنم بهش آب رو میریزم و بعد درشو میزارم چفت بشه بعد رو شعله کوچیکه میزارم زیرش زیاد باشه تا اون سوتش بیاد دوخط بالا و صدا بیفته زمان پخت همون موقع است که صدا شروع میشه یعنی اول گوشت رو ۴۰ دقیقه میزاریم وبعد درشو باز میکنم لپه رو ۲۰‌دقیقه میزارم

پسرم ❤❤😍😍😘😘
من مدله شما رو نمیدونم ولی برای من پارس استیله اول مثلا پیاز و گوشت رو تفت میدم و ادویه میزنم و مثلا ...

عزیزم ممنون که برام وقت گذاشتی. دقیقا چنین توضیحی میخواستم.

ببخشید گلم اون سوت قرمز که اومد بالا بعد باید شعله رو کم کنم؟ چقدر کم کنم؟ در حدی که سوت بالا بمونه؟ یعنی اگر شعله رو اونقدر کم کنم که سوت کامل بره داخل اشتباهه؟

بعد شعله رو کم‌میکنم که رو خط ۲ ثابت بمونه

ممنون. نکته همینجاست ظاهرا! من بار اول که اصلا نذاشتم سوت بیاد بیرون و صدا بده و اینا. بار دوم هم اونقدر کوتاهش کردم که سوته رفت چسبید به ته سوراخش و اصلا پیدانبود

2738

واسه من ی جور دیگس اول کارای غذا رو انجام میدی بعد اب میریزی بعد درش رو میبندی محکم ک هوا نده بیرون بعد چیک کن ببین سوپاپ روشه بعد میذاری رو شعله بلند ولی نه خیلی من ی بار خیلی بلند کردم دستش سوخت ی کم بعد ک سوت زد کمش میکنی میذاری یک ساعت بپزه کاملا پخته میشه