2737
2734

دوستی، حادثه زیبائیست.

بی شک ، همه ما در عمر خودمون ، دوستیهایی رو تجربه کردیم. بعضی دوستی ها گذرا و بعضی ریشه دار و عمیق.

ولی....

بعضی دوستیها، فراتر از دوستی هستند. نقشی می شوند بر جان و دل . چنان یکی می شوی که گویی آن دیگری خود توست و آگاه بر همه احوال دلت.

داشتن دوستانی به لطافت گل و  پاکی آب و  شادی لبخند بهار ، بزرگترین موهبت خدا در این روزهای زندگی من است.

بی همتایانی که هر چند ازشون دورم ولی در وقت غم، شانه هایی برای گریستنم هستند و به وقت شادی، هم نفسم.

عزیزان دلی که محرم اسرار نهان هستند و گوش شنوای دردها

می توانم از همه اندوهم به آنها بگویم و سبک شوم و باز همان شادی قوی همیشگی باشم.

دوستانی دارم که ایام اخیر ، بیش از قبل دریافتم  این حلقه مهر ناگسستنی است.

امروز ، تولد یکی از این عزیزان دلم هست و بهانه ای شد که به همشون بگم عاشقتونم ، براتون از خدای بزرگ و بی همتای خودم بهترینها رو می خوام.

آرزو می کنم هر لحظه عمرتون ، هر لحظه، غرق شادی و خوشی و آرامش باشید و من همیشه از نعمت دوستی شما بهره مند باشم.

زیبای من،  عزیزترینم تولدت مبارک .

این رو بدون  که وجودت مایه فخر و مباهات ماست .

برای همه دوستان زیبایم که بهترینها هستند:

چه برایت خواهم، غیر از یک عشق مدام؟

غیر از آرامش جان؟

غیر از خوشبختی و شادی و سلامت ، مادام؟

بهترینها، همه تقدیم تو باد

بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شادی جونم چقدر بااحساس نوشتی تولد دوست گلمون مبارکککککک

نه...من هرگز نمی نالم.قرن ها نالیدن بس است.می خواهم فریاد بزنم. اگر نتوانستم سکوت می کنم.نالیدن فرزندان ماکیاولی را خشنود می کند...

هر چي كه گففتي هزاران برابرش براي خودت عشقم ❤️❤️❤️❤️❤️

بـَعضــی آه هـا را هـَرچـِقدر هم از تـه دل بــِکشـی سیـنه ات خـالـی نمـیشـود. امروز سـینه مـَن پـُر از همان آه هـاست!!!!
2738
هر چي كه گففتي هزاران برابرش براي خودت عشقم ❤️❤️❤️❤️❤️

مرسی عشقکم

بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن

راستش فکر کردم میان اینهمه تاپیکهای با انرژی منفی، بد نیست که من حس خوبی رو که دارم با بقیه به اشتراک بگذارم

دلی جون سلام. روحیه ات چطوره؟ هنوز دلتنگ ایرانی؟ 

سلام عزيز دلم

دلتنگي كه به قول معروف با من زاده شده منو رها نميكنه 😔😔

بـَعضــی آه هـا را هـَرچـِقدر هم از تـه دل بــِکشـی سیـنه ات خـالـی نمـیشـود. امروز سـینه مـَن پـُر از همان آه هـاست!!!!
من همه رو دوست دارم

منم دوست دارم

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2706