2737
2734
عنوان

🙇🙇میشه دعام کنید🙇🙇

430 بازدید | 31 پست

سلام بچها خیلی دلم گرفته من همه زندگیم همسرمه توروخدا میشه براش دعا کنید دوشنبه مشکلش به خوبی حل شه ؟منم هرکی دعام کرد واسش یه توحید و صلوات میفرستم لایکش میکنم حاجتشم روا  ،امام  حسینم جوابمو نداده ،چقد دره خونشو بزنم ،بی جواب برم از دره خونش ،ولی اجرتون با امام حسین 😢😢😢😢بچه سیدم دعاتون میکنم به حاجتاتون برسید دعام کنید ...ممنونم از اونایی که دعام میکنن 

دیگه ن مامان دارم نه بابا میشه واسه شادی روحشون یه صلوات بفرستید ...😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزيزم توكلت بخدا باشه ايشالا مشكل همسرت حل ميشه🙏

دركائنات كاستى وفقر وجود ندارد زيرا كائنات منبع همه ى انرژى وثروتهاى روى زمين است پس من ميخواهم واو ميدهد😍            خداياشكرت كه تمام درهاى سلامت ورحمت وثروتت برويمان باز است🙏

انشاءالله حاجتتون روا بشه 🙏 راستی امام حسین علیه السلام امکان نداره دست خالی کسی رو برگردونده.

من یک آریایی مسلمان هستم  به وطن و دینم افتخار می کنم ، به بزرگان تاریخ ِ  کشورم و تاریخِ اسلام می بالم ، خود نمایانِ هتاک به دین و ملیتم ، فقط کمبودهای درونی و شعور پایین خود را به نمایش می گذارند ،   برای داشتن زندگی بهتر: بجای دخالت ، قضاوت ، اهانت ، شکایت ، شماتت و عداوت ...،  نقد و اصلاح را از خودمان و خانواده هایمان شروع کنیم و فرزندانمان را درست تربیت کنیم.  خودمان را مریض نمی دانیم وگرنه علاج آسان است . ( آیت الله بهجت ره )          اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها
2740

صلوات فرستادم و آیت الکرسی خوندم

ان شاالله حاجت روا بشی

يا وَصِيَّ الْحَسَنِ وَالْخَلَفَ الْحُجَّةَ اَيُّهَا الْقائِمُ الْمُنْتَظَرُ الْمَهْدِىُّ يَا بْنَ رَسُولِ اللهِ يا حُجَّةَ اللهِ عَلى خَلْقِهِ  يا سَيِّدَنا وَمَوْلانا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ اِلَى اللهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حاجاتِنا يا وَجيهاً عِنْدَ اللهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللهِ

برات آیت الکرسی خوندم

الهی که تنتون سالم باشه 

سفرتون پر برکت

و حاجتتون روا باشه 

آمین

❤رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین❤پروردگار من:مرا تنها مگذار(و فرزند برومندی به من عطا کن)که تو بهترین وارثانی.💞خدایاااا شکرت بلاخره مامان شدم💞🤰😀
2706