2733
2734

سلام من مالزی رفتم اول اینکه ما چهار نفر بودیم با یه مادر پسر ش آشنا  شدیم  وبدون لیدر همه جا رو گشتیم خیلی هزینه اش کمتر شد دوم اینکه یه برنامه به نام گرپ مثل اسنپ تو تهران رو گوشیمون نصب کردیم   هرجا میخواستیم میومد دنبالمون  قیمتش بسیار کم بود مثلا اگر تاکس ها تا یه میسر100000 می گرفتن ما با چهل تومان با  گرپ می رفتیم حتما با خودتون کنسرو  نون ببرید  ما یه رستوران ایرانی میرفتیم ک تازه بازشد بود همشون ایرانی بودن هر دنوع غذا 17000هزار تومان خریدم خیلی غذا هاش خوشمزه بود فکرکتم اسم خیابون  یادم نیست اما  اگر خواستی ادرسش برات میزارم  بعد در مورد خرید بهترین با قیمت خوب  پاساژتایم اسکویر است و میدولی همه چیز مارک داره با قیمت نصف اف خورده من از میدولی خیلی خوشم اومد  هر چه از میدولی خریدم جنسش خیلی خوب بود کاش بیشتر خرید بودم اگر سوال دیگه داشتی در خدمتم من لنکاوی نرفتم فقط کوالا بودیم هواهم خوب بود من ک هواش دوست داشتم 

خدایا بخاطر دل رباب  نگاهم کن یا رباب به گلو بریده لب تشنه علی اصغرت امسال دامنم سبز کن یا نرجس خاتون از پسرت مهدی، بخواه من هم بازمادر بشم باردار بشم بچه ها سالم صالح به دنیا بیارم  یا ام البنین به جان قمرت واولادش  نظری به من کن یا امام حسن یا کریم اهل بیت  به جان نوهات نفیسه خاتون وبه عزتش و قدر منزلتش   برام معجزه کن   معجزه کن معجزه معجزه معجزه 

راستی من  بعد از ماه رمضان رفتم 

خدایا بخاطر دل رباب  نگاهم کن یا رباب به گلو بریده لب تشنه علی اصغرت امسال دامنم سبز کن یا نرجس خاتون از پسرت مهدی، بخواه من هم بازمادر بشم باردار بشم بچه ها سالم صالح به دنیا بیارم  یا ام البنین به جان قمرت واولادش  نظری به من کن یا امام حسن یا کریم اهل بیت  به جان نوهات نفیسه خاتون وبه عزتش و قدر منزلتش   برام معجزه کن   معجزه کن معجزه معجزه معجزه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام من مالزی رفتم اول اینکه ما چهار نفر بودیم با یه مادر پسر ش آشنا  شدیم  وبدون لیدر همه ...

سلام ممنون عزیزم

اسم اون رستوران ایرانی رو میشه بفرمایید؟

یعنی از مراکز خرید میدولی و تایمز اسکوئر میتونم عطر و لباس و کفش و ... با قیمت مناسب بگیرم؟من اخر اذر میخوام برم ایشالا

فک کنم اون موقع که شما رفتین زمان آف بوده

یه میانگین کلی هم بهم میگین که برای تفریح و گشتن نفری چقد هزینه میشه به جز خرید؟چقد از اینجا دلار ببرم خوبه ؟

قیمتاش بالاست تقریبا اغلب عطرهای خوبش بالای پانصد تومان میشد یا تی شرت جنس خوب ساده برای تو خونه خریدم 40000تومان اما جنسش عالی عالی قیمتاش از تایلند ترکیه خیلی بالاتر هست یه بازار هم بود بازار چینی ها بیشتر برای،سوغاتی خوب بود   البته جنسش کیف هاش خیلی خوب،بود 

به نظرم اگه خواستید قیمت تور مالزی بگیرید به این آژانس زنگ بزنید من باهاشون تور کوالالامپور پنانگ رفتم کانتراش خیلی پیگر و خوش اخلاق بودن قیمت ما هم از بقیه مسافرا ارزونتر بود حدود نفری 300 هزار تومن ما کمتر خریده بودیم درحالی که خدمات تورمون با بقیه یکی بود و هیچ تفاوتی نداشت من راضی بودم.

لینکشون را برای تشکر اینجا می گذارم  26709011

قیمت روز میلگرد  قیمت تور تور کوالالامپور پنانگ