2733
2734
عنوان

کم پشتی مو

| مشاهده متن کامل بحث + 2141849 بازدید | 25721 پست
سلام شیوانا جون ب دادم برس من این محلول رو درست کردم گیج شدم  اولا استکان کمر باریک نداشتم با ...

سلام یه چیزی مثل هد ببند دور سرش رو سرش نذار خونتم روغنی نمیشه

بله محلول روغنیه

اورانوس جونم هم راهنماییت کردن

تووووووووووجّه توووووووووووجّه                     من کاربریمو لغو میکنم زیییییییییییرا باهاش از تجربیاتم در مورد حکیم  گفتم که واقعا بهش مدیونم، بیماریهای لاعلاجی از من و اطرافیانم خوب کرده و درمانهایی درحد معجزه ازش دیدم بنابراین حاضر نیستم کسی بیاد غیبت اونو به من بکنه و اگرم دفاع کنم بگه تو پول میگیری.آیدی شیوانارو بستم چون هر حرفی نیاز بود گفتم و شونزده ساعت وقت گذاشتم براتون تاپیک جمع بندی زدم.اگرم سوالی دارید از بقیه دوستان توی تاپیک بپرسید همه دوستان پروفسورای محلول دارن.من حقیقتا پنج ماهه شبانه روز پاسخ دادم و دِین خودمو ادا کردم.چیزی ناگفته نمونده. در کنارتون هستم ولی یه دوست معمولی.نه کسی که محلول رو معرفی کرده.جواب سوالاتون رو از توی تاپیک محلول برای کم پشتی مو پیدا کنید.من هشتصد ص خوندم تا این محلول رو پیدا کردم از یک تاپیک خاموش برای شما دو ص تمام تجربیاتم رو جمع آوری کردم از سه سال نتایجی که روی سر حدود چهارصد فرد مختلف دیدم.امیدوارم بهترین استفاده رو بکنید.شیوانا تموم شد کاربریشم بسته شد.دیگه کسی به این نام صدام نکنه لطفا. اینم به تجربیات قبلم تو این چند ماه اضافه شد که بعضیها ممکنه دیرتر جواب بگیرن یا بدون ریزش شروع کنن و بعد از زدن محلول تازه ریزش بگیرن(موهایی که بعدا قرار بوده بریزه میریزه نه موی سالم) اگرم محلول زدید در هیچ حالتی یهو ول نکنید.ممکنه موهاتون بریزه.اگرم میخواید محلول رو بزنید اول تاپیک محلول برای کم پشتی مو رو خوووووب بخونید.چون خیلیا در اثر بدفهمی مدتی اشتباه مصرف کردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مامانی گل منم 27پری ام امروز بی بی چک نواری مدیکور زدم یه هاله کمرنگ انداخت اونم باادارصبح ولی مارکاری دیگ زدم همشون منفی شد ینی مامان شدم؟؟؟

کاملترین و ارزون ترین پاورپوینتارو از فروشگاه زیر دانلود کنیدhttp://fan.sellfile.ir حتما یه سربزنید و قیمتارو مقایسه کنید❤پاورپوینتای درخواستی فقط و فقط دوتومن طراحی میشه مهم نیس صفحش چقد باشه.همه ی پاورپوینتا دارای تصاویر ودرصورت نیاز رسانه های دیگر هستن.واقعا برای طراحیشون وقت گذاشته شده وازبهترین مطالب استفاده شده.طراحی ظاهریشم خیلی عالیه مطمئنم مورد پسند دانشجوهای عزیزمون هست❤💜

ای وای ببخشید دوستان نمیدونستم تاپیک عوض شده  

کاملترین و ارزون ترین پاورپوینتارو از فروشگاه زیر دانلود کنیدhttp://fan.sellfile.ir حتما یه سربزنید و قیمتارو مقایسه کنید❤پاورپوینتای درخواستی فقط و فقط دوتومن طراحی میشه مهم نیس صفحش چقد باشه.همه ی پاورپوینتا دارای تصاویر ودرصورت نیاز رسانه های دیگر هستن.واقعا برای طراحیشون وقت گذاشته شده وازبهترین مطالب استفاده شده.طراحی ظاهریشم خیلی عالیه مطمئنم مورد پسند دانشجوهای عزیزمون هست❤💜
2731

سلام شیوانای عزیز خوبی خانومی شبتون بخیرباشه .من همچنان در حال استفاده هستم و راضی ام بسیار .شیواناجان من در اقدام برای بارداری ام و قبلا گفتم بهت  به دکترم دمنوشهارو گفتم گفت نباید بخوری تداخل داره .حالا بدون دمنوشها موهام بلند نمیشه ؟ راستی یکی هم واسه پرپشت شدن و بلند شن مژه ها چیزی سراغ داری شیوانا جان ؟ 

یه دنیا ممنونم .حاجت روا باشی 

سلام یه چیزی مثل هد ببند دور سرش رو سرش نذار خونتم روغنی نمیشه بله محلول روغنیه اورانوس جونم هم را ...

سلام شیوانا جان من تاپیکهاتو دنبال میکنم

الآن ۶ باری میشه محلول زیتون و نارگیل و حنا میزارم

اما برای صورتم زنجبیل گذاشتم گونه هام سوخت. ۳ روزه کاملا قرمز و متورم شده

راهی نداری برای پوست. پوستم خیلی شله و احساس پیری بهم دست میده.دوست دارم برای پوستم یه راهکار جادویی پیدا کنم

سلام خوشگل خانوما😍😍

من حدود ۱۵ روزه هرروز دارم از محلول استفاده میکنم.

امشب که موهامو تو اینه بررسی میکردم موهای ریز ریز دیدم از یه بند انگشت کوچیکتر😁😁

نمیدونم اینا از قبل بودن یا تازه دراومدن؟؟میشه در عرض دوهفته اینقد بلند شده باشن؟؟🤗🤗

2738
ساقی جان اگر دکترت اینو گفته یادته که منم بهت همینو گفتم گفتم حنا بهترین درمان درماتیت سبورس... یا ...

بخدا الان رفتم تو نت سرچ کردم هرچی گفته قرصو دوا من امتحان کردم اما خوب نشده الان جلو های سرم تیکه های زخم قرمز و درد میکنه وقتی میخارونمش مو از بیخ کنده میشه درمیاد تا وسط سرم ادامه داره زخماش 

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
کسی جوابمو نداد بچه ها تو دوران پریودی هم میشه استفاده کرد از این محلول؟؟؟اشکالی نداره؟

سلام آوا جان شیوانا قبلا گفته تو این دوران فرق سرتو باز کنی با گوش پاکن بزنی ک بعد چند ساعت کاملا جذب میشه و دفعه بعد هم همینطور 

من تو ۳ روزی ک شدیدم یک روزشو نزدم یک روزشم با گوش پاکن زدم بعدی هم دیر شستم تو روز ۴

خدایا دوستت دارم...
من برای چروک زیر چشم بله باز کرده چروکو

میشه بگی چه مارکی از کجا و چه قیمتی گرفتی؟ بعد این که من شنیدم واسه بزرگ کردن سینه هم خوبه واقعا تاثیر داره واسه سینه؟ 

دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic
 حالا استثنائا فردا رو نزن. خب روی روغن و حنا که نمیتونی چیزی سر کنی مگه اینکه مشمابکشی روش که ...

اره میزارم روز بعد

حالم خوب است... اما در حالت خنثی به سر میبرم...نه خوشحالم...نه ناراحت
من موهام خیلی چربه چند قاشق مربا خوری باید حنا بریزم؟

چهارتا بریزید کم بود اضافه میکنیم

تووووووووووجّه توووووووووووجّه                     من کاربریمو لغو میکنم زیییییییییییرا باهاش از تجربیاتم در مورد حکیم  گفتم که واقعا بهش مدیونم، بیماریهای لاعلاجی از من و اطرافیانم خوب کرده و درمانهایی درحد معجزه ازش دیدم بنابراین حاضر نیستم کسی بیاد غیبت اونو به من بکنه و اگرم دفاع کنم بگه تو پول میگیری.آیدی شیوانارو بستم چون هر حرفی نیاز بود گفتم و شونزده ساعت وقت گذاشتم براتون تاپیک جمع بندی زدم.اگرم سوالی دارید از بقیه دوستان توی تاپیک بپرسید همه دوستان پروفسورای محلول دارن.من حقیقتا پنج ماهه شبانه روز پاسخ دادم و دِین خودمو ادا کردم.چیزی ناگفته نمونده. در کنارتون هستم ولی یه دوست معمولی.نه کسی که محلول رو معرفی کرده.جواب سوالاتون رو از توی تاپیک محلول برای کم پشتی مو پیدا کنید.من هشتصد ص خوندم تا این محلول رو پیدا کردم از یک تاپیک خاموش برای شما دو ص تمام تجربیاتم رو جمع آوری کردم از سه سال نتایجی که روی سر حدود چهارصد فرد مختلف دیدم.امیدوارم بهترین استفاده رو بکنید.شیوانا تموم شد کاربریشم بسته شد.دیگه کسی به این نام صدام نکنه لطفا. اینم به تجربیات قبلم تو این چند ماه اضافه شد که بعضیها ممکنه دیرتر جواب بگیرن یا بدون ریزش شروع کنن و بعد از زدن محلول تازه ریزش بگیرن(موهایی که بعدا قرار بوده بریزه میریزه نه موی سالم) اگرم محلول زدید در هیچ حالتی یهو ول نکنید.ممکنه موهاتون بریزه.اگرم میخواید محلول رو بزنید اول تاپیک محلول برای کم پشتی مو رو خوووووب بخونید.چون خیلیا در اثر بدفهمی مدتی اشتباه مصرف کردن
2706