2733
2734
عنوان

دخترها با عشق اولشون..🙎🏻

288 بازدید | 19 پست

دخترها با عشق اولشـــــان ساده تر هستند💑

ساده میپوشد....

ساده میگیرد....

نگاهش با شیطنت است.....

وقتی میخندد حقیقی است......

امــــــــا

اگر ترکش کنی.....

اگر فریبش دهی.....

میبینی کم کم غلیظ ارایش میکند ...!

لباس های پر زرق و برق تری میپوشد....!!!

نگاهش توی عکس با غرور دوخته شده است به دوربین....

بدان خنده هایش هم دیگر حقیقی نیستند....

بدان از یک عشق عمیق گذشته است و دیگر سادگی هیچکس چشمش را نمیگیرد...

هیچ مرد معمولی را نمیپسندد....

دیگر رویایی ندارد برای مردی....

باید قهرمان باشی تا قهرمان ببیندت....

دخترها فقط باعشق اولشان ساده هستند...

ســـــاده ها را ساده نگه دارید...

🎀در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد🎀 پیشاپیش ازت سپاسگزارم خدای بخشنده و مهربانم⁦🙏🏻⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واقعااا👍👍

همسرجانِ جانم💝  🦄 آمده ام نامه فدایم شو📝برایت بنویسم ...!! هرماه ،شاید یکبار شاید هم بیشتر آغوشت  ۲۴ ساعته باید برای من باشد تا پیراهن لیمویی ات بشود بوم رنگ چشم های ریمل زده به اشک نشسته ام!! اصلا میخواهم تا میتوانم صورتم را برویش بکشم تا حتی پیکاسو در کنارم کم بیاورد...آرامِ جانم ، من خسته ام و نمیشود و فوتبال دارد و استقلال میخواهد قهرمان شود حالی دلم نیست . از سرکار که می آیی باید قرص های احساسم را یک به یک روی لبهایم 💏 💕 بکاری ... یاصبح ها که شال و کلاه میکنی برای رفتن مهم نیست که چقدر  توی دلم قربان صدقه ی عسلی های خواب آلودت شوم💝 مهم این است که هیچکدام دلیل نمیشود که بوسه صبحم 💋 را نداده بروی ...قلب کوچکم که بیقراری لب هایت را بکند باید تحویلم بدهی 💕🌸💏🌸💋💋💋💕🌸الکی که نیست جانم !! یک عدد فنچ کوچک  داری که اگر به قلبش نرسی باید جان دادنش را به تماشا بنشینی...🌸💝

نکن اینطوری قلبم گرفت 😢😢

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
2738
خدانکنه😃😘😀

نمیدونم چرا ولی تو همیشه باید بخندی 🤗🤗

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
 من تموم اینارو تجربه کردم ولی عاشق اون ادم نبودم .

دلت خوش بوده عزیزم 

چون یبار تو عشق شکست نخوردی راحت میتونی اینطور باشی

خداجون میشه محکم بغلم کنی تایه دل سیر تو بغلت گریه کنم ...
2706