2733
2734
عنوان

متخصص زنان خوب و با حوصله در کرج

26063 بازدید | 41 پست

دوستای گل سلام

من هفته 19 بارداری هستم . دنبال متخصص زنان خوب توی کرج میگردم و همه ی نظرات تاپیک های مرتبط رو کامل خوندم.

ولی به نتیجه نرسیدم هنوز! از جمیع نظرات میخواستم بین دکتر نوشین جعفری و آشتیانی و زنوزی و نوروزی راد یکی رو انتخاب کنم.

ولی از هر کدوم یه بدی گفتین!

نوشین جعفری و آشتیانی که گفتین 3تا 3تا مریض با هم میبینه و معطلی زیاد داره که چون این موضوع واسم خیلی مهمه حذفشون کردم

نوروزی راد رو هم که یکی از دوستان گفت به لکه بینی ش بی توجهی کرده و باعث سقط شده

چیکار کنم به نظرتون؟؟؟؟

خیلی گیج شدم و مستاصل! 

لطفا اگه کسی نظری داره کمکم کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم اگه یه متخصص خوب پیدا کردی به منم اطلاع بده ممنون میشم 

من کلا ۳ماهه اومدم کرج و اصلا کسی رو نمیشناسم والان هم تو هفته ۵ بارداری هستم

خدایا دل همه رو شاد کن ... به همه ی اونایی که ارزو دارن بچه دار بشن نی نی بده .... و به همه ی مادرآ هم صبر و تحمل نق نق این فسقلی ها رو بده  
عزیزم اگه یه متخصص خوب پیدا کردی به منم اطلاع بده ممنون میشم   من کلا ۳ماهه اومدم کرج و ا ...

سلام عزیزم

من بالاخره دکتر سوسن کیانی رو انتخاب کردم

امروز هم رفتم‌ پیشش

خانم جا افتاده و دقیقی بود و به نظرم از لحاظ علمی قوی بود. وزن و فشارمو گرفت و صدای قلب جنین رو هم گوش داد. توصیه های تغذیه ای کرد بهم و داروهامو چک کرد و بعضیاشو عوض کرد.

در کل خوشم اومد ازش. 

پیشنهاد میکنم ۱ بار بری پیشش.

از دو نفر هم اونجا پرسیدم راضی بودن

انشاالله برای تو هم خوب باشه

سلام عزیزم من بالاخره دکتر سوسن کیانی رو انتخاب کردم امروز هم رفتم‌ پیشش خانم جا افتاده و دقیقی ب ...

ممنون عزیزم که جواب دادی😙

اگه آدرس و شماره ش رو هم بدی خیلی خوب میشه

خدایا دل همه رو شاد کن ... به همه ی اونایی که ارزو دارن بچه دار بشن نی نی بده .... و به همه ی مادرآ هم صبر و تحمل نق نق این فسقلی ها رو بده  
ممنون عزیزم که جواب دادی😙 اگه آدرس و شماره ش رو هم بدی خیلی خوب میشه

خواهش میکنم عزیزم. آدرسش بین چهار راه طالقانی و میدان شهدا. ساختمان پزشکان نیلوفر

توی گوگل اسمشون رو سرچ کنی شماره مطب رو برات میاره

2738
سلام عزیزم من بالاخره دکتر سوسن کیانی رو انتخاب کردم امروز هم رفتم‌ پیشش خانم جا افتاده و دقیقی ب ...

عزیزم من الان یک ماهه دنبال دکتر زنان میگردم.اهل کرج نیستم و کسیو ندارم.11 ماهه تو اقدامم و نتیجه نگرفتم.خانم سوسن کیانی چطوریه؟بنظرت واسه مشکل من دکتر خوبیه؟ممنوت میشم کمک کنی.

عزیزم من الان یک ماهه دنبال دکتر زنان میگردم.اهل کرج نیستم و کسیو ندارم.11 ماهه تو اقدامم و نتیجه نگ ...

عزیزم من هنوز نرفتم چون سه شنبه باید برم سونو بعد ان اشالله میرم

امیدوارم دکتر خوبی باشه هر دکتری که انتخاب میکنی باید بهش اعتماد داشته باشی و دید مثبت بری جلو اگه آدم بهترین دکترم انتخاب کنه ولی بدبیین و دل بشک باشه نمیتونه حرفای دکترش رو قبول کنه باید امید داشته باشی

من از تعریفای این سایت ندید از دکتر نغمه نوزری راد خیلی خوشم اومد بااینکه یک بدی ازش گفته بودند ولی این دلیل نمیشه دکتربدی باشه

امروز تو بهداشت یه خانوم بهم گفت دکتر بیتابادنوش خوبه اون خانوم کیست تخمدان داشتن و همه بهش میگفتن باید سقط کنی ولی این خانوم بهش امید داده و با توکل به خدا دخترش رو به دنیا آورده الانم ۱۸ ماهشه

بینا بادنوش بیمارستان کمالی هست یه کلینیک هم تو کرج 

البته دکتر محمد محتسبی بهترین دکتر زنان کرج هست و تخصص نازایی از آمریکا

عزیزم من هنوز نرفتم چون سه شنبه باید برم سونو بعد ان اشالله میرم امیدوارم دکتر خوبی باشه هر دکتری ک ...

با دکتر مرد راحت نیستم.دکتر خانم میخوام.اگه رفتی پیش خانم کیانی یه پرس و جو از مریض هاش میکنی لطفا.ببینی واسه مشکل من خوبه.ممنون میشم گلم.

با دکتر مرد راحت نیستم.دکتر خانم میخوام.اگه رفتی پیش خانم کیانی یه پرس و جو از مریض هاش میکنی لطفا.ب ...

آره عزیزم خبرش رو میدم بهت

ممنون گلم.

عزیزم من قراربود بهت خبربدم رفتم دکتر ولی متاسفانه هنوز نشد که برم یاد یکی ازهمکارم افتادم که مشکل شما رو داشت بچه دوم رو بعد از۱۲سال آورد بچه دارنمیشد بعد فهمیدن بخاطر تیرويید بود تیرویید رو درمان کرد بچه دارشد

درضمن چای رازیانه خیلی واسه تنظیم هورمونای زنونه و فعال شدن تخمدان ها موثر هروز بخور بجز روزای پریودی 

ان اشالله مفید باشه

2706