2737
2734

سلام خانما خودم و دخترم که یک سال و نیمشه با هم سرماخوردیم 😔 دخترم حالش بدتره انقدر سرفه میکنه کل صورتش قرمز میشه😢دکتر برای سرفش فقط یه شربت گیاهی داده ولی انگار اثری نداره خودم الجوش و عیل و لیمو هم بهش میدم ولی دیگه چیکار کنم برای سرفه هاش؟؟؟😔

میشه یه صلوات برای خوب شدن بابام بفرستین؟ممنون❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چه شربتیه؟نمیشناسم خلط داره

ي شربت گياهيه با پايه عسل و اويشن داروخانه ها دارن بدون نسخه هم ميدن چون گياهيه 

توی رابطه انقد رویای ازدواج رو بزرگ میکنیم که وقتی به‌هم رسیدیم و ازدواج کردیم تازه به پوچی میرسیم …مواظب سراب‌ها باشيم

عنبرنسارا دود کن تو خونه

من و پدر هردوباهم سرماخوردیم

پدرم سرفه های وحشتناکی داشت دکتر هم رفتیم افاقه نکرد

خواهرم دوروز اومد و دوسه بار دود کرد تو خونه

در کمال ناباوری خوب شدیم

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
ي شربت گياهيه با پايه عسل و اويشن داروخانه ها دارن بدون نسخه هم ميدن چون گياهيه 

مرسی عزیزم😍 میرم میپرسم اگه برای سن دخترم مناسب بود بهش میدم

2738

عزیزم عسل رو به هیچ عنوان با آب جوش یا چیزای داغ دیگه مخلوط نکن چون سمی میشه. بخور بده بچه رو گدم نگهش دار از همون شربتی که دکتر داده هم استفاده کن. آویشن و سوپ مرغ برای سرماخوردگی عاااالیه

عنبرنسارا دود کن تو خونه من و پدر هردوباهم سرماخوردیم پدرم سرفه های وحشتناکی داشت دکتر هم رفتیم اف ...

جدی؟؟؟

باشه حتما مرسی

2706