2752
2734
عنوان

ازتون خواهش میکنم بیاید کمکم کنید

293 بازدید | 32 پست

متاهلم خواهر مریضه نپرسین چ مریضی،پدرومادرم ازغصه و کرفتاری ها روز ب روز افسرده تر و از همدیگه سردتر و بداخلاق میشن و من واقعا دارم از غصه میمیرم

صلوات و ایت الکرسی بفرست و از خدا کمک بخواه از ته دلت ایشالله   جواب میده عزیزم... التماس دعا خواهرم

اللهم  صلي علي سيدنا محمد وعلي آله وصحبه وسلم تسليما كثيرا ...شکسته های دلت را به بازار خدا ببر، خدا، خود بهای شکسته دلان است 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

عزیزم بدترین بیماری ها هم مطمین باش درمان داره اگرم نداشته باشه مطمین باش برای خدا به این بزرگی معجزه هیچ کاری نداره 

و اینم بدون گلم دنیا همیشه یک جور نمیمونه دنیا در گذره و بالاخره ایم روزای سخت تموممممم میشن

خدایا کمکم کن

خدا به دلتون آرامش بده

الا بذکر الله تطمئن القلوب

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
وای فراموش نمیکنم لطفتو خیلییی گریه میکنم با دیدن غصه پدرومادرم و خواهرم دنیا روسرم خراب میشه نمیدون ...

عزیزم برای آرامش دلت صلوات و آیت الکرسی میخونم انشالله مشکلاتت حل بشه ناامید نباش توکلت به خدا باشه

تو معجزه خدا تو زندگی منی❤خدایا خودت مواظب نی نی من و همه نی نی ها باش و هرکس آرزوی نی نی داره دامنشو سبز کن (آمین)❤
عزیزم نگران نباش انشالله خواهرت خوب خوب میشه...در حد توانت به خواهرت و خانوادت کمک کن

بخدا کمک میکنم اما کم کم دارم اقسردگی میگیرم مدااام غصه مدام مقایسع طندگی خودمون با دیگران ک چزا بقیه تو زفاهن ما نه

ما آدما شاید از نظر داشتن مشکلات با هم خیلی فرق داشته باشیم و یکی صد برابر دیگری تو زندگیش مشکل داشته باشه

اما به نظر من هممون به یک اندازه رنج میکشیم و به یک اندازه احساس خوشبختی نمیکنیم . حالا اینکه یک نفر حالش بهتر بنظر میرسه بخاطر تلاش خودش برای بهبود شرایطش بوده . 

مشکلاتی رو‌هم که حل شدنش فعلا دست ما نیست باید پذیرفت و به خدا سپرد و بهش اعتماد کرد

فعلا سعی کن تمرکزت رو بزاری رو زندگی و شوهرت و سعی کنی با شوهرت زندگی خوبی داشته باشی

چون برای رابطه پدر و مادرت و بیماری خواهرت فعلا کار خاصی جز دعا از دستت ساخته نیست . اگر هست که انجام بده و اگر نه رهاش کن

اگر کسی عاشق گلی باشد که در میلیون ها میلیون ستاره تک باشد همین کافیست تا هر وقت به ستاره ها نگاه می کند شاد باشد.. ♥️  "شازده کوچولو"
ممنون از لطفت گلم چیکارکتم. ی کم بیخیال بشم

برو تاپیکای منو بخون  کمی اروم میشی  وقتی مشکلات بقیه ر و بخونی و بفهمی  اروم میشی عزیزم و صبرت زیاد میشه . تاپیکهایی که در مورد مشکلاتم هست رو بخون فدات بشم... پناه ببر به خدا و ازش بخواه  نظر خیرش  رو ازت برنگردونه  مطمئن باش  جوابت رو میده .. من که نا امید نشدم و از در خونه اش هم نمیرم  چون اگر برم دیگه  دری نیست که با امید بزنمش و  امیدوارم بشم باز بشه  برام و این  یعنی نابودی من ..  خدا بهت ارامش بده و مشکلاتتو ر به خیر  حل  و رفع کنه الهی امین  ایشالله .

اللهم  صلي علي سيدنا محمد وعلي آله وصحبه وسلم تسليما كثيرا ...شکسته های دلت را به بازار خدا ببر، خدا، خود بهای شکسته دلان است