2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چیز جالبی نیس، دوستم گذاشته بود نخش جدا شده بود و وقتی نخش جدا بشه دیگه نمیشه از داخل رحم درش بیارن،  مجبور شدن عملش کنن درش بیارن، خیلی اذیت شد، یکی از بهترین جنس‌هاشم گذاشته بود

أَلَیْسَ اللَّهُ بِکَافٍ عَبْدَهُ ؛ آیا خدا برای بنده اش کافی نيست؟

همین امروز یه مورد اومده بود اتاق عمل آی یو دیش حرکت کرده بود فرو رفته بود تو سرویکسش یعنی با هزار مصیبت درش آوردیم دیگه جراحمون گفت بریم شکمشو باز کنیم از بالا بریم که تو آخرین لحظه در اومد حتی شده تا روده هم رفته

2738

من شنیدم این که میگن تو پریود برین بذارین واسه اینه که موقع گذاشتنش خراش و خونریزی ایجاد میکنه و میخوان با خون پریود قاطی شه و بیمار نفهمه چه به روزش اومده.

من ازش متنفرم. مخصوصا از اون نخ اویزونی که همه چی بهش مالیده میشه.

شبیه ابزار شکنجه س بیشتر

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.
همین امروز یه مورد اومده بود اتاق عمل آی یو دیش حرکت کرده بود فرو رفته بود تو سرویکسش یعنی با هزار م ...

🤔🤔🤔🤔رحم يه چيزي شبيه گلابي بسته است دقيقا كجاش به روده راه داره؟؟بعدشم سرويكس دقيقا بعد إز واژن هست و اي يؤ دي در انتهاي رحم بين دو لوله فالوپ گذاشته ميشه و نخش هم يا مركز رحم امتداد داره و چيزي بيرون رحم نيست كه ديده بشه يا حتي احساس بشه.من أصلا متوجه نشدم شما چي گفتي يكم بيشتر توضيح ميدي لطفا من الان شبيه علامت سؤال شدم.

👸هميشه مثل يك ملكه رفتار كن 👸
منم ميخوام بزارم ميترسم موقع نزديكي برخورد كنه باهاش بد باشد كسي كذاشته اطلاعات بده 

هيچ ارتباطي با نزديكي نداره چون يه جسم إز پلاستيك ژلاتيني انعطاف پذيره كه بين لوله هاي فالوپ گذاشته ميشه و نزديكي در قسمت واژن انجام ميشه و اي يؤ دي أصلا حس نميشه.چون موقع گذاشتن يكم درد داره و نياز هست كه دهانه رحم باز باشه بهتره در زمان عادت ماهانه گذاشته بشه كه هم درد كمتري داشته باشه هم إز عدم بارداري اطمينان داشته باشن در بقيه روزها چون دهانه رحم بسته است يكم درد بيشتره و احتمال داره تو جاي مناسب قرار نگيره من خودم هم استفاده ميكنم هيچ مشكلي هم ندارم يكماه در موردش تحقيق كردم و بعد رفتم انجام دادم خيلي بهتر إز قرصهاي هورموني هست 

👸هميشه مثل يك ملكه رفتار كن 👸
🤔🤔🤔🤔رحم يه چيزي شبيه گلابي بسته است دقيقا كجاش به روده راه داره؟؟بعدشم سرويكس دقيقا بعد إز واژن ...

عزیزم آی یو دی رو به ابتدای دهانه رحم یعنی همو ن سرویکس میزنن نه انتهای رحم و لوله های فالوپ!! رحم هم مثل سایر ارگانهای بدنمون داخل حفره شکمه و همه اعضا با هم در ارتباطن مثلا پشت رحم رکتوم هستش و روی رحم مثانه بنابراین آیودی اگه به هر دلیلی از دهانه رحم جدا بشه میفته تو حفره شکم و هر جایی میتونه حرکت کنه.