2733
2734

سلام من سر دخترم چون قبلا منتظر بودیم خوشحال بودیم تا فهمیدیم به همه گفتیم 

ولی الان باز ۱۱ هفته باردارم فقط خانواده خودم میدونن و چن هفته پیش به مادر شوهرم گفتم که اونم مشکوک شده بود بهم خودش پرسید منم گفتم که به کسی نگه فعلا شوهرمم میگه تا ۶ ماه به کسی نگیم من میگم حالا بعدا دل خور میشن ولی خودمم دوست دارم که جنسبت رو بدونم بعد بگم 

💐🌷🌸خدایا شکرت🌸🌷💐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به مادرم همون روز اول. به بقیه سه ماهگی. جنسیت هم شیش هفت ماهگی.

دوقلو بودنشون هم تا روز زایمان کسی نمیدونست

یه لحظه گوش کن خدا... جدی میگم .. نه بچه بازی نه ادا و اطوار.... تو این دنیا......حال خیلی ها اصلا خوب نیست.یه دستی به زندگی شون بکش. لطفااااا

فلسفه اين نگفتنا تا چندماه چيه؟؟ مگه كار خارق العاده ايه؟؟ حاملگي طبيعي ترين اتفاق طبيعته انگار از هر ١٠٠٠ نفر ١ نفر ميتونه باردار شه!!!

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..

شش ماه خیلی دیره

من تو همه تاپیکای اینجوری گفتم بازهم میگم😄

خواهرشوهر من پنج ماهش بود به من نکفته بود حامله اس

از زبون یکی دیگه شنیدم اخرش هم

خیلییی ناراحت شدم اصلا به روش نیاوردم اما خودش بعدا دید زشت شده گفت منتظربودم قلبش تشکیل بشه😐اخه پنج مااه؟😐

الان وقتشه یه نظرسنجی بزاریم گرونی زودتر مارو میکشه یازلزله😂😂به برنده هم تخم مرغ میدیم😆

ماهمون شب اقدام به همه گفتیم

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2706