2733
2739
عنوان

شما حاضرید فرزندخوانده داشته باشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 41569 بازدید | 728 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با کمال میل می پذیرم دوست دارم طفلیا گناه دارن

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
2731

صد درصد خیلی حس خوبیه که بشه زندگی یه بچه رو خوشگل کرد😍

دوستان گرامی تو رو خدا وقتی شرایطشو ندارید بچه نیارید،نگید ما ک هیچی نداریم این بشه دلخوشی بخدا بچه عروسک نیست اینده میخواد خودتونو گول نزنید که خیلیها اینطور بودن!نتیجه این بچه ها میشه یه جامعه افسرده و افسار گسیخته😔 اگه خیلی دلتون سرگرمی میخواد برید به بقیه مخلوقات خدا کمک کنید
2738
کلا دوست ندارم بچه داشته باشم. ولی اگه قرار بود داشته باشم با فرزند خونده داشتن صد در صد موافق بودم. ...

دقیقا ولی حیف ک مسئولین واسه بچه های بی سرپرست از اونور بوم‌ افتادن و قوانین المی سختگیرانه ای رو تعیین کردن فکر میکنم به زوج هایی که خودشون دارای فرزندن تعلق نمیگیره بچه!

دوستان گرامی تو رو خدا وقتی شرایطشو ندارید بچه نیارید،نگید ما ک هیچی نداریم این بشه دلخوشی بخدا بچه عروسک نیست اینده میخواد خودتونو گول نزنید که خیلیها اینطور بودن!نتیجه این بچه ها میشه یه جامعه افسرده و افسار گسیخته😔 اگه خیلی دلتون سرگرمی میخواد برید به بقیه مخلوقات خدا کمک کنید

من خیلی دوس دارم فرزند خوانده بگیرم چون چن ساله که بچه دار نمیشم وکلی هزینه باید خرج‌کنم تا جنین اهدایی بگیرم به شوهرم میگم چه کاریه که یکی رو جان دار کنیم در حالی که یکی در ارزوی داشتن پدر و مادر داره داغون میشه ولی قبول نمیکنه و میگه حتما برو دنبال جنین اهدایی.

شنیدم سند یا چیزی باید به اسم بچه بزنیم و بعدشم موقع تحویل ۱۰ میلیون باید به پرورشگاه بدیم 

کلا دوست ندارم بچه داشته باشم. ولی اگه قرار بود داشته باشم با فرزند خونده داشتن صد در صد موافق بودم. ...

منم موافقم منم میخواستم یکی رو بیارم همه مخالف همه جنگ و دعوا که چته چرا میخای بیاری تا آخر عمر بدون بچه بمون مردم میخندن بهت مردم اینو میگن اونو میگن

منم موافقم منم میخواستم یکی رو بیارم همه مخالف همه جنگ و دعوا که چته چرا میخای بیاری تا آخر عمر بدون ...

آره می دونم...سخته. برای خود بچه هم اوضاع رو سخت می کنن. مثلا تو خارج این که یه بچه فرزند خوانده باشه خیلی عادیه. هم برای خانواده ها و هم برای خود بچه...خیلی راحت به بچه می گن تو فرزند خوانده ای ولی فرقی با بچه ی خودمون نداری و ما دوستت داریم. بچه هم قبول می کنه. خیلی عادی زندگیشونو می کنن. 

ولی این جا رفتار مردم با بچه هم فرق می کنه...کمی که بزرگتر بشه هی نگران می شیم که نکنه کسی چیزی بهش بگه. البته به نظر من درستش اینه که تو همون بچگی واقعیت رو بهش بگن که با همون واقعیت بزرگ بشه و بهش عادت کنه و شوکه نشه...ولی بازم نمی شه جلوی گوشه و کنایه ی مردم بی فرهنگ و بی وجدان رو گرفت.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
آره می دونم...سخته. برای خود بچه هم اوضاع رو سخت می کنن. مثلا تو خارج این که یه بچه فرزند خوانده باش ...

آره عزیزم در دروازه رو میشه بست ولی دهن مردم رو نمیشه بست درسته که باید به حرف مردم اعتنا نکرد ولی دل ادم خیلی جاها میشکنه از دست این جماعت

2706