2737
2739
عنوان

ادرار نوزاد ۶ ماهه

263 بازدید | 7 پست

سلام دوستان.خسته نباشین.

دخترم امروز ۶ ماهش کامل شده.الان یک ماهه که شبا موقع خواب کم ادرار میکنه.مثلا قبلا تا صبح پوشکش پر میشد اما حالا کم شده و پوشکش خیلی کمتر خیس میشه.نمیدونم طبیعی هست یا نه.البته قبلا بیشتر توو خواب شیر میخورد اما حالا کمتر.

میشه دوستان راهنماییم کنن که طبیعی هست یا نه؟ 

پدرم تنها مردی بود که باعث شد فکر کنم تمام مردان عشق پاک دارند. پدرم ای کاش قصه ی زندگیت تمام نمیشد.😢😢😢😢😢 برای شادی روح بابام یه صلوات میفرستین دوستان؟ممنونم

نگرانیم به این خاطره که دچار چسبندگی شد و میترسم که رفلاکس ادرار داشته باشه

پدرم تنها مردی بود که باعث شد فکر کنم تمام مردان عشق پاک دارند. پدرم ای کاش قصه ی زندگیت تمام نمیشد.😢😢😢😢😢 برای شادی روح بابام یه صلوات میفرستین دوستان؟ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ممنون دوستان.

کسی راجع به رفلاکس ادرار چیزی میدونه؟

اگه خيلي نگراني برو پيش متخصص كودكان كه فوق تخصص كليه داشته باشه

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2740