2733
2739
عنوان

زمان سونو آنومالی

2846 بازدید | 29 پست

سلام کسانی که سونو آنومالی رفتن.. چند هفته رفتین؟

دکتر بهم گفته طبق آخرین روز پریودم حساب کنم ابتدای هفته 18 برم سونو. دوشنبه میشه 17 هفته و 1 روز.

سونو آنومالی بچه اولم رو نگاه کردم سن جنین رو نوشته 21 هفته و 4 روز از LMP. 

حالا نمیدونم همون دوشنبه برم زود نیست؟؟

دلت که گرفت، دیگر منت زمین را نکش! راه آسمان باز است... پر بکش! او همیشه آغوشش باز است، نگفته تو را می‌خواند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عزیزم مگه دکترتون تو دفترچه زمانش و تعیین نکرده ؟

به دنیا نیامده‌ایم که چوب قضاوت به دست بگیریم و سر هر راه و بی‌راهی مردم را قضاوت کنیم. ما مرکز دنیا نیستیم‌، حتی اگر این به نظرمان برسد. ما لبریز از اشتباهات و کمبود‌هایی هستیم که دیگران را به خاطرش تحقیر می‌کنیم..
مماخشم دیدم الاهی فداش شم😍😍😍

عزیزم 😍

به دنیا نیامده‌ایم که چوب قضاوت به دست بگیریم و سر هر راه و بی‌راهی مردم را قضاوت کنیم. ما مرکز دنیا نیستیم‌، حتی اگر این به نظرمان برسد. ما لبریز از اشتباهات و کمبود‌هایی هستیم که دیگران را به خاطرش تحقیر می‌کنیم..
عزیزم مگه دکترتون تو دفترچه زمانش و تعیین نکرده ؟

تاریخ 3 آذر زده ولی گفت خودت هم حساب کن ابتدای هفته 18 برو.

خودم حساب کردم 22 آبان شروع هفته 18 میشه.

دلت که گرفت، دیگر منت زمین را نکش! راه آسمان باز است... پر بکش! او همیشه آغوشش باز است، نگفته تو را می‌خواند...
تاریخ 3 آذر زده ولی گفت خودت هم حساب کن ابتدای هفته 18 برو.

اخه اگه تاریخ زده باشه و شما زودتر از تاریخ بری آزاد حساب میکننا

اخه اگه تاریخ زده باشه و شما زودتر از تاریخ بری آزاد حساب میکننا

به نظرم همینجوریش هم سونو آنومالی آزاد حساب میشه. منتها بیمه تکمیلی میده.

2706