2737
2734
عنوان

بارداری

133 بازدید | 10 پست

سلام شبتون بخیر

من 13هفته و 2روزه ک باردارم .تقریبا ی وجب زیر نافم بزرگ شده خیلی پایینه این جاش طبیعیه یا باید نگران باشم؟

توروخدا اگه میددنید بگید استرس دارم

خو نی نی داره بزرگ میشه که بتونه تو بغل مامان جونِ نگرانش جا بگیره دیگه.😙😙😙😍😘

اینکه که دیگه نگرانی نداره. اولش اونجا بزرگ میشه کم کم بزرگی شکم میرسه به بالای ناف. 🤗

💚خداجونم هزاران بار شکرت.👸
خو نی نی داره بزرگ میشه که بتونه تو بغل مامان جونِ نگرانش جا بگیره دیگه. اینکه که دیگه نگرانی ند ...

یعنی زیادی پایین نیست؟ 

چطوری بگم اخه خیلی پایینه شما هم اینجوری بودین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یعنی زیادی پایین نیست؟  چطوری بگم اخه خیلی پایینه شما هم اینجوری بودین؟

من فعلا نی نی  ندارم. در مرحله انتظار برای هدیه خداجون هستم.

شکم زن حامله تو سه ماه اول پایین و زیر ناف بوده و بعد کم کم به حد ناف میرسه. و بعد بالا ناف و در محدوده شکم و  در ماه های اخر زیر جناغ سینه .

اصلااا نگران نباش گلم.

😙 میشه برای نی نی دارشدن منم یدونه صلوات بفرستی . فدای مهربونیت!!!!!  

خدا کوچولوتو برات نگه داره.

میگن تا نزدیکهای 20 هفته فکر کنم بچه داخل لگن بعدش میاد بالاتر از ناف دیگه برا چکاب میری دکتر هربار ...

اره دکتر گفت طبیعیه البته هفته پیش رفتم اینقد بزرگ نشده بود

ntهم رفتم همه چی خیلی خوب بود دو روزه هس میکنم مثانه ام باد کرده ترسیدم نمیدونستم جاش همون پایینه فک میکردم بالاتر باشه

من فعلا نی نی  ندارم. در مرحله انتظار برای هدیه خداجون هستم.  شکم زن حامله تو سه ماه اول ...

حتما.انشاءالله خدا ب شما هم یه نی نی سالم و خوشگل بده هرچی زود تر عزیزم

مرسی ک راهنمایی کردی

ببین گلم میتونی برای اینکه خیالت راحت شه یه سرچ کنی تو نت و ببینی تو هفته ها مختلف  شکم تا چه حد رشد میکنه و حتی میتونی بفهمی تو این مرحله چه اجزایی از بدنش تشکیل میشه و تا چقدر وزن گرفته .

2738
حتما.انشاءالله خدا ب شما هم یه نی نی سالم و خوشگل بده هرچی زود تر عزیزم مرسی ک راهنمایی کردی

مرسی گلم. ان شاالله.

ان شاالله خدا نی نی نازتم برات حفظ کنه تا به سلامتی و دل خوش بغل بگیریش.