2733
2739

حقیقت خیلی  دختر دوست دارم دوتا پسر دارم ولی اصلا جرات نمیکنم بخوام باردار بشم یسال بعد تولد پسر دومم با خدا یه عهدی بستم و ازش خواستم هر موقع خودش صلاح دونست یه دختر بهم ببخشه چون خودم جراتشو ندارم دوباره اقدام کنم واسه بچه

ببین عزیزم تو بعضی از شبها کلا هر چی خواب ببینی چه خوب چه بد باطله معمولا اول و وسط و اخر ماه هست

تو بعضی شبا درست

تو بعضی شبا بعد یه مدت اتفاق میوفته

و تو بعضی شبا برعکسش

حالا خیلی مهمه که چه خوابی رو تو شبی از ماه و در چه ساعت از شب یا روز  و در چه حالت روحی و جسمی دیده باشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین عزیزم تو بعضی از شبها کلا هر چی خواب ببینی چه خوب چه بد باطله معمولا اول و وسط و اخر ماه هست ت ...

گلم خواب منم بخون دیشبم ترسیده بودم چون موش دیدم وباشوهری هم سرسنگین بودم

مـــن بــــــلا نـــیـــســـتـــم کـــه😒بــــــلا مـــنه 😋                                     خاطرات من خداحافظ👋                                                        لطفا، ازتـه تــه تـــه قلبت برای،سلامتی پدرومادرم دوتاصلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات 🙏میفرستی🌹
2731
حالا هم که این اتفاق افتاده یکم امیدوار شدم 

یه حسی بهم میگه بارداری

مـــن بــــــلا نـــیـــســـتـــم کـــه😒بــــــلا مـــنه 😋                                     خاطرات من خداحافظ👋                                                        لطفا، ازتـه تــه تـــه قلبت برای،سلامتی پدرومادرم دوتاصلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات 🙏میفرستی🌹
ممنون استارترعزیز من دیشب خواب دیدم دارم به بچه شیرمیدم بچه کنارشوهرم خوابیده بود نوزادنبودحدودیه ی ...

یکم از اتفاقات که جدید افتاده بگو

خواسته جدیدی و یا پیشنهادی ؟

مخصوصا از طرف خانواده شوهر ؟

من با پذیرش ارزنده ترین آرزوهایم آینده را متجلی خواهم ساخت.😍😍تجلی نیروی بالقوه من موجودیت مرا معنا میبخشد.و کائنات و نیروی های یاری دهنده خداوند همه در جهت رسیدن من به آرزوهایم همسو شده اند 💫✨💫✨
2738
یکم از اتفاقات که جدید افتاده بگو خواسته جدیدی و یا پیشنهادی ؟ مخصوصا از طرف خانواده شوهر ؟

خب راستش باخانواده هاقطع رابطه ایم چون مخالف ازدواج بودن وتازه عقدکردیم چندماهه عروشیم نگرفتیم

ببین عزیزم تو بعضی از شبها کلا هر چی خواب ببینی چه خوب چه بد باطله معمولا اول و وسط و اخر ماه هست ت ...

یادم نیست اخه اصلا نمیخواستم واسه کسی بگم امروز اینقدر دلم از جاریم شکست دیگه دلو زدم بدریا

بلا😍😍

عززیززم ایشالا خدایه دخترتپلی بهت ببخشه دعات میکنم

امروزم جاریم بد جور دلمو سوزوند بچه ش دختره میدونه مپ عاشق دخترم البته من جونم به پسرام بنده ولی خیل ...

الهی عزیزم انشالله خدا جواب دل سوخته شما رو با یه دختر خوشگل بده

من با پذیرش ارزنده ترین آرزوهایم آینده را متجلی خواهم ساخت.😍😍تجلی نیروی بالقوه من موجودیت مرا معنا میبخشد.و کائنات و نیروی های یاری دهنده خداوند همه در جهت رسیدن من به آرزوهایم همسو شده اند 💫✨💫✨
گلم خواب منم بخون دیشبم ترسیده بودم چون موش دیدم وباشوهری هم سرسنگین بودم

موش یه زن دوبهمزن که ظاهرو باطنش با هم فرق داره

چون دیشب خواب دیدی یعنی همچین زنی رو با تاخیر باهاش روبرو میشی یعنی در اینده

که خوابت یه نوع هشداره که خیلی راحت میتونی جلو دیدار رو بگیری