2733
2734
عنوان

پودرلیدی میل

224 بازدید | 13 پست

سلام خانمامیشه زودجواب بدیدچه طعمی ازپودرلیدی میل خوشمزه تره؟

هوایم را داشته باش … وقتی تـــــ♥ـــو هوایم را داری هوا هم خوب می شود … اصلا هوا هم به هوای تـــــ♥ـــو خوب می شود …

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نخور می گن برا بعضی یا حساسیت آورده بعد تولد نژ نیش اگه می خوای نی نی تپل شه میوه و بستی بخور من ا ...

من الان۳۲هفتم وزن بچم۱۱۰۰گرم  

هوایم را داشته باش … وقتی تـــــ♥ـــو هوایم را داری هوا هم خوب می شود … اصلا هوا هم به هوای تـــــ♥ـــو خوب می شود …
2738
مغزیجات بخور مغز فندق بادوم گردو پودر لیدی میل وانیلی مزش بهتره ولی ممکنه اسهال بشی 

من خیلی ازاین مغزهامیخورم ولی وزن نی نی کمه خیلی نگرانم.

ای وای اسهال  

عزیزم بستنی سنتی و موز و آجیل و شیر پرچرب و کباب بخور

من نمیدونستم شیر هم اینقد تاثیر داره آخرا فهمیدم

من دو ماه آخر اینارو زیاد خوردم بچم ۳۷۵۰ بدنیا اومد

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
خودم اصلا ماه هشت و نه حتی یک گرمم نگرفتم ولی نی نیم دپلی بود من نوشیدنی مصنوعی نمی خوردم ولی نون و ...

گلم نمیدونم هستین یا نه تاپییک خیلی وقته .میخاسم ببینم چیا خوردی وزن بچه رف بالا .گوشت هم میخوردی؟؟کاش ج بدی😓😓😓😓💝💝💝💝💝