2752
2734

هرجا میخونم همه میگن اول گونال زدن بعد هاش ام جی.امادکتر من گفته 6و7پری hmgبزنم 8و9و10 گونال.حواسش خیلی جمع  نبود.ممکنه اشتباه کرده باشه?

بدی روزای خوب اینه که بعدا میفهمیم روزای خوبی بودن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من امروز تخمک کشی کردم اما اول گونال و پیورگون و ستروتاید زدم بعد روز اخر hmg زدم

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
نیلوپر هایدی با زدن اینا نتیجه هم گرفتین ?

والا این ماه معلوم میشه. ۹ روز دیگه. البته من دگزا و لتروزول خوردم اینم زدم ولی دیگه به hcg نرسید چون تخمک آزاد کردم 

پسرم همه زندگیم
من ماه قبل hmgزدم فولی هام هم خیلی خوب بود ولی نتیجه نداد این ماه دیگه بیخیال شدم ازبس این امپولا عو ...

من یکم پف کردم . ی مشگل بیخود خونریری هم پیدا کردم حدس می زنم به خاطر این داروهای هورمونی باشه

پسرم همه زندگیم
من یکم پف کردم . ی مشگل بیخود خونریری هم پیدا کردم حدس می زنم به خاطر این داروهای هورمونی باشه

من خیلی سرگیجه ودل دردوتنگی نفس داشتم فکرکنم بیشتر واسه hcgباشه دوماه اقدام کردم وامپولا روزدم که نتیجه نداد😑