2733
2739

من دخترم 3.5 سالشه ميخوام بیمه عمر و آتيه کنم،  هزینه ای نداره ماهی 50 تومن

فقط ميخوام بدونم واقعا فایده داره واسش

کسی بوده دور و برش بیمه کرده باشه بچه شو بازنشستگی بگيره؟

کدوم بیمه بهتره نميدونم خودم 

هیچ

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اطلاع دقيقي ندارم چون واسه بچه من نكردن توضيح نميدن ميدونم فقط يادمه يه بارازدهنشون پريدايناروگفتن ك ...

عزيزم هزینه ای نداره که منت کسی و بکشی،  منم بچه جاری م و مامانش بیمه کرده،  خدا خیرش بده 

آدم خودش رو پای خودش وايسه بهتره بیخیال بقیه

به نظر من ایده خوبيه 

هیچ
2738
خیلی پرس و جو کن و اگه مذهبی هستی حتما در مورد حلال یا حرام بودن سود بیمه عمر با مرجعت مشورت کن

ینی مشکل داره؟ به این جنبه ش توجه نکرده بودم اصلا، فقط ميخوام وقتی دخترم به يه سنی رسید لاقل از نظر مالی مشکل نداشته باشه چه من باشم چه نباشم

هیچ
ینی مشکل داره؟ به این جنبه ش توجه نکرده بودم اصلا، فقط ميخوام وقتی دخترم به يه سنی رسید لاقل از نظر ...

نمی دونم راستش مشکل داره یا نه

خودمم چند وقته تو فکرش هستم

ولی نمی دونم چرا نمی تونم به هیچ شرکتی اطمینان کنم

بعدش چون صحبت سود و این چیزا وسطه، به سودش شک کردم

به هر حال اگه برات مهمه، حتما اگه تصمیم گرفتی یه مشورتی بکن

نمی دونم راستش مشکل داره یا نه خودمم چند وقته تو فکرش هستم ولی نمی دونم چرا نمی تونم به هیچ شرکتی ...

آره حتما واسم مهمه ممنون راهنمایی کردی.

منم به خاطر همین دارم تحقیق میکنم که واقعا کدوم بیمه مورد اعتماد تره 

بياييم به حساب خودمون کلی هزینه و وقت به امید يه روزی که بچمون تو آسایش باشه بعدش هیچ بشه چی.

از این چيزا ش میترسم

هیچ
عزيزم هزینه ای نداره که منت کسی و بکشی،  منم بچه جاری م و مامانش بیمه کرده،  خدا خیرش بده& ...

ميدونم عزيزم اتفاقااصلا خوشم نميومدكه اوناواسه بچم كاري كنن چون يه كم خسيس هم هستن اهل منت گذاشتنم هستن صددرصدميخاستن منت بذارن منم دوست نداشتم،،بعدبااينكه هزينه اي نداره تاالان چون اطلاعات درستي ندارم نميدونم كدوم بيمه خوبه و...تاحالااينكارونكردم،،دخترمنم ٣سالونيمه

ميدونم عزيزم اتفاقااصلا خوشم نميومدكه اوناواسه بچم كاري كنن چون يه كم خسيس هم هستن اهل منت گذاش ...

به نظر من تحقیق کن انجام بده این کار و 

یا حداقل تو بانک حساب آتيه باز کن البته من بیمه رو بیشتر قبول دارم لاقل از روش بر نميداری خرج کنی 

حتما به فکرش باش 

ما که پدر و مادرمون به فکر نبودن ما لاقل يه سودی برسونيم به بهمون.

هیچ
ميدونم عزيزم اتفاقااصلا خوشم نميومدكه اوناواسه بچم كاري كنن چون يه كم خسيس هم هستن اهل منت گذاش ...

از اینکه کسی منت ی بزاره سرم متنفرم

همون بهتر انجام ندن والا

خودمون شل نیستیم😁

هیچ