2733
2734
عنوان

هر کسی تازه لباسشویی خریده بیاد لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1468 بازدید | 34 پست
۱۲ کیلویی میخوای چیکار ؟ من بوش دارم راضیم  ولی همه فامیلامون ال جی دارن که میگن خیلی خوبه

نمیدونم والا فروشنده همش میگفت اینو ببر ولی میگم مگه میخوام چکار کنم باهاش که اونو بخرم

نمیدونم والا فروشنده همش میگفت اینو ببر ولی میگم مگه میخوام چکار کنم باهاش که اونو بخرم

من ۸ کیلوی دارم باش پتو میشورم. 12 کیلوی بد نیست برا شستن پتو

تو باعث شدی فكر كنم دنيا هنوزم ارزش زندگی كردن رو داره💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دوستان من یه مطلب دیدم که بهترین ماشین لباس‌شویی ها رو معرفی کرده. لینکشو میذارم دوس داشتید ببینید شاید کمکتون کن     

رو نوشته روبرو کلیک کنید میاره براتون:  اینجا

🌟❤ خوش تر از دوران عشق ایام نیست ❤🌟
دوستان من یه مطلب دیدم که بهترین ماشین لباس‌شویی ها  رو معرفی کرده. لینکشو میذارم دوس داشتید ب ...

برامن نمیاره کلیک میکنم

کاش کسی می امدُ غم را از دل اهالی زمین برمیداشت
2738

ال جی که لباسشوییاش حرف نداره عالیه ولی قیمتش یکم ارزون نیس فک نکنم  کره این قیمت باشه باید خیلی بالاتر باشه ولی ۱۲کیلویی نخر چخبره زیاده

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

چه جالب تاپیک 3 سال پیش بروز رسانی شده 

بچه ها قیمتا یه جوری بالا رفته ک انگار این تاپیک مال 50 سال پیشه😀

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2706