2733
2739
عنوان

دلداریم بدین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 333 بازدید | 32 پست
عزیزم تو باید همونجا یه کاری بکنی که یاد بگیره. اگه به خونواده ت توجه نمیکنه صداش بزنی البته با الفا ...

بهش گفتم . خیلی محترمانه . بعد جلو همه میگه مامانت میگه نمیخوام 

شاید امروز نه اما حتما در آینده همه چیز بهتر میشود . توکلم به خداست

با ارامش بهش میگفتی خوبه من دفعه بعد همین کار تورو تکرار کنم. واسه خودمو مامانم نوشابه بریزم.اما واسه مامان تو نریزم. 

ببین چی میگه

👈گاهی خــــــــــــــــــدا آنقدر صدایت را دوست دارد،که سکوت میکند تا تو‌بارها بگویی خــــــدای مــن...👉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوب چرا فامیل شوهرو با فامیل خودت دعوت میکنی جدا جدا دعوت کن

همیشه جدا دعوت میکنم . اخه هروقت مامانمینا اینجا تا میرسه میگه مامانمو نگفتی ؟بعدم میرف زنگ میزد .منم دیگه خودم زودتر میگم . چند بار اول زندگیمون اینکارو کرد منم دیگه خودم بهش زنگ میزنم 

.

بهش گفتم . خیلی محترمانه . بعد جلو همه میگه مامانت میگه نمیخوام 

بگو مامانم تعارف میکنه

وای مثل شوهر منه. ولی من خندم میگیره به جای اینکه حرص بخورم. خخخخخ

مخصوصا همین مسئله ی تعارف کردن و حواسش به مهمون بودن. بهش میگم به مامانم تعارف میکنی؟ میگه گفت نمیخوام. باور کرده تعارف مامانمو. شوهر تو هم تعارف مامانتو باور کرده. درواقع نمیخواد بی احترامی کنه فقط خیلی رک و بی تعارفه شوهرت. 

بهش پیام دادم که فردا از طرف شما از مامانم غدر خواهی میکنم. خوبه بهش اینم بدم بگه به مامانتم زنگ میزنم یکم ادب یادت بده ولی به ماملنش زنگ نمیزنم 

2740
در اومده میگه برای چی ایراد میگیری .دفعه دیگه مهمونی را به دهن همتون زهر میکنم . دلم میخواد زنگ بزنم ...

نکن اینکارو ،شاید با این حرفت مادرش خوشحال بشه،بنظرم سی بعد با هم دعوتشون نکن

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!
همیشه جدا دعوت میکنم . اخه هروقت مامانمینا اینجا تا میرسه میگه مامانمو نگفتی ؟بعدم میرف زنگ میزد .من ...

خوب بگو مامانتو فردا یا فلان روز دعوت میکنم که سفارشی ازش پذیرایی کنیم 

ما که نفهمیدیم دنیا به کام کیه... به کام هر کی که هس.. خواهشا دست به دست بچرخونه ماهم دوتا کام بگیریم
نکن اینکارو ،شاید با این حرفت مادرش خوشحال بشه،بنظرم سی بعد با هم دعوتشون نکن

نه زنگ نمیزنم بهشون . با اخلاقی که ازشون میدونم همینه که فقط خوشحال بشن . آخه اینم پسر اونه دیگه . خود مادر شوهرمم همیشه سر سفره فقط حواسش به داماداشه

بعضیا نمیدونم چطور بچه بزرگ کردن فکر کنم فقط غذا دادن رشد کرده تربیتو گذاشتن وقتی زدواج کردن زنشون یادشون بده،شوهر منم تو موردای دیگست که رو مخ میره

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!

مقابل به مثل در مقابل مردا بهتررررررين راه حله اخه كي ميخايين ايمان بياورين...... تو هم ميرفتي بعد شام ميوه مياوردي يا چايي با كلي قربون صدقه رفتن ميپرسيدي ماماااان جوووووون شماهم ميخورين😂😂😂😂اونوقت ميفهمه اگه اون بي احترامي كنه تو هم ميتوني از قهرشم نترس كوووون لقش كم چيزي نيس بايد درستش كني.... بدون اينكه يه كلمه انتقاد كني فقط مقابل به مثل كن 

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.
نه زنگ نمیزنم بهشون . با اخلاقی که ازشون میدونم همینه که فقط خوشحال بشن . آخه اینم پسر اونه دیگه . خ ...

اینسری به شوهرتم بگو که دیگه مامانتو نمیگم تا حواست پرت نشه،اونارو جدا دعوت میکنم که حداقل بی احترامی ای نشه به مهمون

2706