2733
2739

😅میدونم عنوانم شاید یکم خنده دار باشه‌

اما واقعا قضیه برای من داره نگران کننده و خطرناک میشه ...😣

بچه دیروز تا شب بیرون بودیم. وقتی واسه برگشتن سوار ماشین شدم دیدم گوشه انگشت کوچیکم میخاره گفتم پشه نیش زده 

تا اخر شب که  خواستم برم بخوابم دیدم باد کرده و ورم کرده. یکمم درد میکرد.

گفتم تا صبح خوب میشه ولی نشد. امروز ظهری شوهرم گفت به احتمال زیاد زنبور بوده و  جا نیش رو با فشار دستش دراورد و خونش رو بیرون کشید. گفت یه بار زهر نباشه. ابلیمو زدم. پیاز حلقه کردم گزاشتم روش. اما تاثیری نداشته و هنوز ورم داره و قرمزه. 

چیکار کنم. کسی تجربه ای داره ؟؟؟  پمادی هست که بزنم و زود ورمش بخوابه ؟

💚خداجونم هزاران بار شکرت.👸

من ی بار ب طرز وحشتناکی نیش زنبور گاوی نوش جان کردم در حد مرگ پیش رفتم از دردش 

واخر رفتم درمانگاه دکتر بهم امپول و...داد بقدری داغون بودم نفهمیدم چی بهم زدن فقط بعدش شش ساعت متوالی خوابیدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من😢 پشت دستممم😢 همون لحظه باید فشار بدی.😢 بعدشم آبغوره زدن برام😢 ووووووی 😢 چرا یادم انداخت ...

واااای شر منده  تداعی خاطره شد 😂

ماست بزن تند تند جوري كه خشك شد دوباره از روش بزن فوري خوبش ميكنه

مطمئنی ؟؟؟  ایشالا که زود خوب بشه.

😣😣😣🤒🤒🤒🤒

کلافه شدم ازش .

یکی گفت بنزین بزن عالیه . بنظرت خوبه ‌،؟

2740
مطمئنی ؟؟؟  ایشالا که زود خوب بشه. 😣😣😣🤒🤒🤒🤒 کلافه شدم ازش . یکی گفت بنزین بزن عالیه . ...

بنزين رو نشنيدم ولي خودمو ٢ بار زده هر جفتش ماست خوبش كرده

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
بنزين رو نشنيدم ولي خودمو ٢ بار زده هر جفتش ماست خوبش كرده

باشه ممنونم دوستم از راهنماییت.

خدا خیرت بده. ایشالا امشب خوب بشه. بخدا سرنمازم دعات میکنم.

باشه ممنونم دوستم از راهنماییت. خدا خیرت بده. ایشالا امشب خوب بشه. بخدا سرنمازم دعات میکنم.

فدات عزيزم

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹

گل عالیه منو تو روستا نیش زد ازاین زرد کوچیکا ولی اشکمو دراورد سریع گل گذاشتن اصلا ورم نکرد فقط خارش شدید داشت وبه اندازه یه کاسه خون جمع شد اصلا خون و کبود شد.الان که سه ماه گذشته نکاش میکنم به اندازه سر سوزن فقط قرمزی مونده.نمیدونم برای همه اینجوری جاش میمونه یا من فقط این شکلی شده

برای باردیگرمادرشدن،منتظر میمانم